Fulin: Kendimle gurur duyuyorum!

Megastar Tarkan'ın dünyada çok sevilen şarkısı şımarık ile 9 ülkenin katıldığı Silk Way Star yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan ünlü pop yıldızı Fulin'e Kazakistan basını yoğun ilgi gösterdi.

Kültür-Sanat

Fulin: Kendimle gurur duyuyorum! Misafirperverlikleri ile ünlü şarkıcının yanından ayrılmayan basına gelecek projelerden bahseden Fulin; “Çok yakında, ünlü yabancı bir isimle sürpriz düet çalışması yapacağını belirtti.”

NEŞET ERTAŞ HAYRANI
Yarışmada seslendireceği parçalar arasında “Neşet Ertaş’tan Neredesin Sen” türküsü de yer almakta. Büyük bir Neşet Ertaş hayranı olan ünlü popçu "Türk Halk müziğinde bir ekol olarak kabul edilen Neşet Ertaş'ın türküsünü söyleyeceği için heyecanlı olduğunu belirtti."

JÜRİ KOLTUĞUNDA SAMSUN DEMİR OTURACAK
Jüri koltuğunda DMC Genel Müdürü Samsun Demir'in de oturacağı yarışmanın ilk yayını 30 Eylül'de.

ÜLKEMİ EN GÜZEL ŞEKİLDE TEMSİL EDECEĞİM KENDİMLE GURUR DUYUYORUM
Süper Kahraman şarkısı ile hızlı bir çıkış yakalayan Ünlü Popçu Fulin, "her şey hayal ettiğimden çok daha güzel gidiyor, Ülkemi temsil ettiğim için gururluyum" dedi.

YASAL UYARI: Haberin kopyalanması yasaktır. Haber, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: