Funda Arar, Açıkhava'da!

Yaz aylarının en uzun soluklu etkinliği Yıldızlı Gecceler, Türk Pop Müziği’nin en güçlü seslerinden Funda Arar’ı 3 farklı şehirde 3 dev konserle sevenleriyle buluşturacak.

Kültür-Sanat

Funda Arar, Açıkhava'da! Organizasyonunu Pera Event’in üztlendiği etkinlik kapsamında sahne alacak olan dev isim, 8 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Sahnesi’nde, 20 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da ve 5 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda olacak.


Geçtiğimiz yıl çıkardığı “Hoşgeldin” albümü ile müzik listelerini alt üst eden Funda Arar’ın güçlü sesi, 3 farklı şehirde 3 dev konser ile Açıkhava’da yankılanacak.

Yıldızlı Gecceler kapsamında sahne alacak olan dev isim, 8 Temmuz’da Çeşme Açıkhava Sahnesi’nde, 20 Temmuz’da Bodrum Antik Tiyatro’da ve 5 Ağustos’ta Harbiye Cemil Topuzlu Açıkhava Tiyatrosu’nda sevenleriyle buluşacak.

Sevilen sanatçı, Yıldızlı Gecceler sahnesinde, geçmişten günümüze dillerden düşmeyen şarkılarını seslendirecek.

Gerek sesi gerekse şarkıları ile dinleyecilerin gönlünde taht kuran Arar, Açıkhava için özel olarak hazırlanan sahnesi, kostümleri ve dans şovları ile müzikseverleri büyüleyecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: