Funda Arar: Yurt dışında doğurmam!

Ünlü sanatçı Funda Arar önceki gecce, iyice belirginleşen karnıyla Günay Restaurant sahnesine çıktı. Arar’ın öncesinde sahneye çıkan Kubat hem söylediği türküler hem de yeni albümünde de okuduğu pop parçalarla Günay’a gelen misafirlere güzel bir gecce yaşattı.

Magazin

Funda Arar: Yurt dışında doğurmam! Sahnede çarpıcı açıklamalar yapan ünlü sanatçı Kubat; ‘Albüm çıkalı henüz bir hafta olmasına rağmen çok güzel bir ilgi var. Sizlerinde enerjinizin çok iyi olduğunu görüyorum. Yine muhteşem bir Günay akşamı olacak’ dedi.

ALBÜMDE ÂŞIK VEYSEL VE JAZZ’IN BULUŞMASI VAR

Ünlü sanatçı ayrıca; ‘Bir albüm düşünün birbirinden romantik 10 aşk şarkısı. Al sevgilini, albümü de koy teybe çevir çevir dinle. Ayrıca albümde Âşık Veysel ve jazz’ın buluşması var, muhteşem bir şarkı oldu. Şarkının ismi ‘Derdimi Dökersem’’ diyerek parçaya girdi. Şarkının ardından herkesin aşırı alkışlamaları dolayısıyla Kubat; ‘Âşık Veysel’e gitsin o alkışlarınız’ diye konuştu.

HAREKETLİ OLMAK HAMİLELİKTE DAHA SAĞLIKLIDIR

Geccenin devamında Günay sahnesi öncesi basın mensuplarının karşısına çıkan Funda Arar siyah sırt dekolteli elbisesiyle oldukça beğeni topladı.

Arar; ‘Şaka maka derken 2 buçuk ayımız kaldı. Süreç çok hızlı ilerliyor. Bir yandan konserler devam ederken bir yandan da albüm hazırlıklarım devam ediyor. Hamilelik hastalık değildir! Hareketli olmak hamilelikte daha sağlıklıdır. Bu dönemde kadınlar çok duygusal olur. Bende öyleyim. Bu yüzden yeni albüm için bende şarkılar yazıyorum. Belki bebeğe de yazabilirim. Sürpriz artık. Doğumu İstanbul’da yapacağım. Yurt dışında doğurmam, buna hiç gerek yok’ dedi.

BEBEKLE 5-6 KİLO ALDIM!

Ünlü sanatçı basın mensuplarının ısrarla ‘Kilo aldınız mı?’ sorularına ise; ‘Normalde kilo almadım. Ama sonuçta içimde bir bebek var. 5-6 kilo geldi bebekle. Aşermem olmuyor. Ama ekşiyi çok seviyorum. Yeşil elma, erik ah ahh… Çok seviyorum ekşiyi’ diye konuştu.

YENİ ALBÜM 2014’TE

Tüm hızıyla bir yandan da yeni albüme hazırlandığını belirten Arar; ‘Albüm 2014’te çıkacak ama biz söylediğim gibi şimdiden hazırlıklarına başladık’ şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: