Furkan Andıç'tan bomba itiraf: İnternette bir kızla tanıştım ama...

Son dönemin adından söz ettiren oyuncularından biri olan Furkan Andıç, internetten tanıştığı bir kızla buluştuğunu söyledi ve "Meğer fotoğrafları gerçeği yansıtmıyormuş" itirafında bulundu.

Magazin

Furkan Andıç'tan bomba itiraf: İnternette bir kızla tanıştım ama... Son olarak Fox TV'de yayınlanan "Her Yerde Sen" dizisinde rol alan Furkan Andıç, Youtube'da yayınlanan "Aşırı Ünlülerle Kısa Görüşmeler" isimli programa konuk oldu. Yakışıklı oyuncunun yaptığı bir itiraf programa damga vurdu. “En kötü buluşman nasıldı?” şeklinde gelen soruyu yanıtlayan Andıç, internetten tanıştığı bir kızla buluştuğunu, ama genç kızı görünce yaşadığı hayal kırıklığını şu sözlerle anlattı:

“Meğerse fotoğrafları gerçeği yansıtmıyormuş. O an ne yapacağımı şaşırdım. Çok utandım. Kıza ne diyeceğimi bilemedim. O da durumun farkına vardı. Tatlı tatlı sohbet ettik. Ama gözlerimizle anlaşıp olmayacağını anladık.”

Aybüke Pusat ve Dilan Çiçek Deniz birbirlerini neden sildi?

Aybüke Pusat ve Dilan Çiçek Deniz birbirlerini neden sildi?Selin Şekerci ve Furkan Andıç'tan sempatik pozlar!

Selin Şekerci ve Furkan Andıç'tan sempatik pozlar!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: