Furkan Palalı'ya yurtdışından seslendiler!

Furkan Palalı, sosyal medyada gündem olmaya devam ediyor. Son olarak Bir Zamanlar Çukurova dizisinde Fikret Fekeli karakterini canlandıran yakışıklı oyuncuyu, sevenleri yine mesaj yağmuruna tuttu. Şili’den İspanya’ya Furkan Palalı’nın farklı ülkelerdeki hayranları ise zoom üzerinden bir araya geldi ve duygularını çektikleri videolarla dile getirdi.

Magazin

Furkan Palalı'ya yurtdışından seslendiler! ‘No 309’ ve ‘Benim Tatlı Yalanım’ dizileri ile özellikle İspanya ve İtalya’da büyük hayran kitlesine sahip olan Furkan Palalı, şimdilerde ise ‘Bir Zamanlar Çukurova’ dizisindeki performansı ile dünyanın birçok ülkesinde büyük beğeni topluyor. Kimi hayranı diziden kareler paylaşarak Palalı’ya sevgisini dile getirirken, kimileri de duygularını çektikleri videoları yayınlıyor. Son olarak zoom üzerinden bir araya gelen Şili, İtalya, İspanya ve Makedonya’daki kadın hayranları, yakışıklı oyuncuya övgüler yağdırırken, dizinin gelecek bölümleriyle ilgili de tahminlerde bulundu.


YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: