Gafların imparatoru!

Ünlü tasarımcı Karl Lagerfeld, iflah olmaz sivri diliyle bir kez daha dikkatleri üzerine çekti. Lagerfeld, Amerika'nın first lady'si Michelle Obama'nın kaküllerini diline doladı

Kadın

Gafların imparatoru! Moda dünyasının en ünlü tasarımcılarından 'Kaiser' yani imparator lakaplı Karl Lagerfeld, şık tasarımlarıyla olduğu kadar dobralığı ve kırdığı potlarla da tanınıyor.

ÇOK TEPKİ ALDI

Lagerfeld son olarak Fransız Canal Plus kanalında katıldığı bir programda Amerika'nın first lady'si Michelle Obama için, "O saç şekli de nedir öyle? Kakül cidden kötü bir fikir olmuş. Televizyon spikerlerine benzemiş!" diye konuştu. Ünlü tasarımcı, daha önce de Cambridge Düşesi Catherine'in kız kardeşi Pippa Middleton ve Grammy ödüllü ünlü şarkıcı Adele'i sert bir dille eleştirmişti. Lagerfeld; Middleton için, "Yüzü hiç hoş değil. Her zaman aynı düğünde olduğu gibi arkadan görüntü vermeli. Zaten ailenin en hoş kadını anneleri Carole" demişti. Ünlü tasarımcının Adele için yaptığı, "Yüzü çok hoş ve gerçekten de ilahi bir sesi var ancak çok şişko" açıklaması da büyük tepki almıştı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: