Gaia Spa’da yeni yıla yenilenerek girin

İstanbul’un en önemli yaşam merkezlerinden Taksim’de yer alan Grand Hyatt Istanbul, bünyesinde yer alan Gaia Spa’da bütün bir yılın stresini ve yorgunluğunu üzerinden atmak isteyenler “yenilenme terapisi” ile yeni yıla hazırlanıyor.

Kadın

Gaia Spa’da yeni yıla yenilenerek girin Grand Hyatt İstanbul’da yeni yıl hazırlıkları arasında yılın yorgunluğundan kurtulmak isteyenler için “yenilenme terapisi” seçeneği de yer alıyor.


Grand Hyatt istanbul’un bünyesinde bulunan Gaia Spa’daki 30 dakikalık yenilenme terapisi ile yepyeni bir yıla hazırlanırken cildiniz de umutlarınız gibi yeni başlangıçların müjdecisi olsun. Cildiniz ölü derilerinden arınırken, anti oksidanlarla canlılığına ve parlaklığına kavuşsun.


Rahatlatıcı ve enerji veren masaj terapileri ile zarif, modern spa terapileri ve otantik Türk ritüellerini birleştirerek eşsiz bir spa deneyimi yaratan Gaia Spa’da yüksek kalitede organik ürünlerle doğal tedavi yöntemleri uygulanıyor. Yılbaşına özel “yenilenme terapisi”nin 30 dakikalık seansı 200 TL.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: