Gala, Temmuz'da da dopdolu!

Türkiye’nin kaliteli dergilerinden olan Gala Dergisi deneyimli gazeteci Hakan Solaker yönetiminde Temmuz sayısını çıkardı.

Yaşam

Gala, Temmuz'da da dopdolu! Kendine has özel haberler ve röportajlardan oluşan Gala Dergisinde bu ay sayfalara yansıyanlar Gençlik ve Spor Bakanı Akif Çağatay Kılıç, Ankara Büyük Şehir Belediye Başkanı Melih Gökçek’in eşi Nevin Gökçek, CHP Genel Başkanı Yardımcısı Gürsel Tekin, CHP’nin çiçeği burnunda yeni Eskişehir Milletvekili Gaye Usluer, Ankara Yenimahalle Belediye Başkanı Fethi Yaşar, Cemiyet hayatının başarılı iş kadınlarından Nadire İçkale ve Gülperi Bayraktar, Süleyman Orakçıoğlu’nun zarif ve güzel eşi Ahu Orakçıoğlu, Fox Haber’in Genel Yayın Yönetmeni Doğan Şentürk özel röportajları ve zengin içeriği ile birbirinden kaliteli köşe yazarlarıyla seçkin marketler ve gazete bayilerinde raflarda yerini aldı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: