GALADA ÜNLÜLER GEÇİDİ!

Yılın en çok ilgi gören komedi filmlerinden biri olan ŞEYTANIN PABUCU’nun galası, dün akşam yapıldı.

Magazin

GALADA ÜNLÜLER GEÇİDİ! Başrolleri Fatih Ürek, Aysun Kayacı, Hüseyin Avni Danyal, Barış Falay ve Yılmaz Gruda’nın paylaştığı filmin galasında sanat dünyasının ünlü isimleri buluştu…. Alişan, Nez, Didem Taslan, Şafak Sezer ve Harun Kolçak, bu mutlu günlerinde Aysun Kayacı ve Fatih Ürek’i yalnız bırakmayan ünlüler arasındaydı.

Beyoğlu Belediye Başkanı Ahmet Mirsah Demircan, İstanbul Büyükşehir eski belediye başkanı Ali Müfit Gürtuna ve iş dünyasından seçkin simaların katıldığı filmin galası, renkli görüntülere sahne oldu. Misafirler tünelden geçtikten sonra, salonun girişinde onları karşılayan ekip, oldukça dikkat çekiciydi. Bıçkın delikanlı giysileriyle gelenlere davetiye soran bayan hostes ve Fatih Ürek’in filmde giydiği Nebahat abla kostümleriyle tepsi tepsi hurma dağıtan erkek mankenler ilgi odağı oldu…

26 Aralık Cuma günü tüm Türkiye’de vizyona girecek Şeytanın Pabucu’nun yapımcısı Banu Akdeniz, gösterim öncesi yaptığı konuşmada, “Son derece eğlenceli ve keyifli bir filme imza attıklarını, usta oyuncu kadrosuyla son derece başarılı bir komedi çektiklerini” söyledi.

Filmin yönetmeni Turgut Yasalar da başta oyuncu kadrosu olmak üzere tüm kamera arkası ekibe özverili çalışmalarından dolayı teşekkür etti.

Yapımcılığını Mia Film/Banu Akdeniz’in üstlendiği Şeytanın Pabucu’nun yönetmenleri ise yine başarılı yapımlara imza atmış iki isim; Turgut Yasalar ve Hilal Bakkaloğlu… Senaryoyu ise Yasalar, Bakkaloğlu ve Aslı Doğan birlikte kaleme aldı.

Film, isminden de anlaşılacağı üzere, oyun içinde oyunların oynandığı, bir sürü sahte kimliğin kol gezdiği, dolandırılan dolandırıcıların bir ipte cambazlık yapmaya kalktığı enteresan bir atmosferde geçiyor… Biraz sirk tadında tam bir maskeli baloyu andıran bu ortamda kahramanlarımız “Şeytana Pabucunu ters giydirmeye” çalışırlarken, zaman zaman kendileri aşılmaz girdaplara sürükleniyorlar….

Müzik dünyasının ünlü ismi Fatih Ürek, Burhan rolüyle müzikten sonra oyunculukta da iddialı olduğunu kanıtlıyor ve Beyazperde’nin aranılan isimleri arasına giriyor. Filmde Ürek’in partnerleri de yine sanat dünyasında ustalıklarını kanıtlamış isimler: Aysun Kayacı, Hüseyin Avni Danyal, Barış Falay, Yılmaz Gruda, İlyas Salman, Sabriye Sürel, Serhat Talay, Ahmet Erkut, Ümit Keleş, Güngör Gün, Ahmet Varlı, Yalçın Avşar ve Devrim Parscan.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: