Galatasaray ve Beşiktaş arasında sürpriz takas!

Beşiktaş stoper arayışlarını tüm hızıyla sürdürüyor. Siyah beyazlı takımın, Maicon karşılığında Galatasaray'a Gökhan Töre'yi önereceği öğrenildi.

Diğer Haberler

Galatasaray ve Beşiktaş arasında sürpriz takas! Beşiktaş Başkanı Fikret Orman'ın, ara transfer döneminde '1 ya da 2 stoper' alacağını açıklamasının ardından, Galatasaray'ın gözden çıkardığı ve göndermek istediği isimlerden biri olan Maicon'un siyah beyazlı takım tarafından transfer edilmek istendiği öğrenildi. Körfez'i istemeyen ve Brezilya'ya dönmesi konusunda ise yapılan tekliflerin yetersiz kaldığı ortamda Maicon, Fenerbahçe'den sonra Beşiktaş'a da mesaj gönderdi. Böylece Maicon'un menajeri, siyah beyazlılarla temas kurdu.

Şenol Güneş'in izin vermesi durumunda, sürpriz bir Maicon-Gökhan Töre takasının gündeme gelebileceği iddia edildi. Maicon, Galatasaray'dan senelik 2.2 milyon Euro garanti para + bonuslar kazanıyor. Beşiktaş yönetiminin, sarı kırmızılı kulüple anlaşılması durumunda 30 yaşındaki Brezilyalıya senelik 1.8 milyon Euro önereceği ifade edildi. (Fotomaç)

Bunlarda ilginizi çekebilir: