Galatasaray'da kaos yaşanıyor

Aslan'da üst üste gelen başarısız sonuçlar, camiayı karıştırdı! Teknik Direktör Roberto Mancini'ye güven tükendi ve umut kesildi. Ziraat Türkiye Kupası maçında G.Antep BŞB engelini zorlukla aşabilen Sarı-Kırmızılı ekip gelecek için umut vaat etmiyor. Yönetim ise ne yapacağını şaşırmış durumda.

Diğer Haberler

Galatasaray'da kaos yaşanıyor Başkan Ünal Aysal'ın, Fatih Terim'i camiayı üzen bir şekilde takımın başının göndermesinin ardından başlayan sıkıntılar bitmek bilmiyor. Teknik Direktör Roberto Mancini'nin yaptığı tercihler, takımı hâlâ tanıyamadığının göstergesi. Futbolcular ise saha içinde istenen uyumu yakalayamıyor, Florya'da durum daha da vahim. Başkan Ünal Aysal ve Galatasaray yönetimi ‘kötü gidişe’ çare arıyor.

Ligde son 2 sezonu şampiyon tamamlayan ve Şampiyonlar Ligi'nde iyi işler yapan Galatasaray'da alınan başarısız sonuçlar, eleştiri oklarının hedefine Başkan Aysal'ı getirdi. Taraftarlar hâlâ tribünleri ‘Fatih Terim' diye inletirken Mancini’nin başarılı olamayacağı görüşü ağırlık kazanıyor. Aynı zamanda yönetimden de Ali Dürüst, Abdürrahim Albayrak ve Adnan Öztürk'ü çıkaran Aysal, camia içindeki bazı kişiler tarafından Sarı-Kırmızılılar'daki sıkıntının mimarı olarak gösteriliyor.

En büyük sorun ise İtalyan hocanın 4 yılık sözleşmesi! Başkan Ünal Aysal'ın daha önce Türkiye'de aldığı başarılı sonuçlarla hâlâ adından söz ettiren Rumen teknik adam Mircea Lucescu'yu, Terim'in ardından düşündüğü ama Mancini'de karar kıldığı biliniyor. Aysal, bu tercihin hata olduğunu düşünüp, karar değiştirmeye kalkarsa Mayıs'ı görememe olasılığı oldukça fazla.

Bir seçenek daha var... Florya'yı yeniden toplamak ve takımdaki birlik-beraberliği tekrar oluşturmak, Mancini'nin işini kolaylaştırabilir ve başarı gelmeye başlar. Aysal'ın bu yola gitme ihtimali daha fazla. Bunun için düşünülen çözüm ise Florya'yı Abdürrahim Albayrak'a emanet etmek.

Albayrak, yönetimden tasfiye edildiği için Ünal Aysal'a kırgın. Ancak Galatasaray'da yeniden görev almak için tereddüt etmeyeceği de biliniyor. Başkan Aysal ve Galatasaray yönetimi hangi yolu tercih edecek merak konusu... Kaynak: fanatik.com.tr

Bunlarda ilginizi çekebilir: