Galatasaray'da şok gelişme! Hasan Şaş istifasını verdi!

Galatasaray - Fenerbahçe derbisindeki olaylara karışan sarı-kırmızılı takımın antrenörü Hasan Şaş, derbinin ardından 'Artık yokum' dedi, Terim ise duruma el attı. İşte detaylar...

Diğer Haberler

Galatasaray'da şok gelişme! Hasan Şaş istifasını verdi! Olaylı Galatasaray- Fenerbahçe derbisinin yankıları sürüyor. Fatih Terim, Schalke maçı sonrası "Hasan Şaş kimsenin ceza vermesini beklemeden kendisine ceza veren karaktere sahip. Onunla ilgili konu varsa biz karar veririz. Zarar verdiğini de biliyor. Bana göre Galatasaray'a yararı, zararından fazla" açıklamasında bulunmuştu.

Şaş, derbi sonrası telefonunu kapattı. Fatih Terim dahil kimse kendisine ulaşamadı. Terim ise bunun üzerine, Ümit Davala'yı Şaş'ın evine yolladı. Son derece üzgün olan Hasan Şaş, Ümit Davala'ya "Herkese zarar veriyorum. Özellikle Galatasaray'a daha fazla zararım olsun istemiyorum. Artık yokum, istifa ediyorum" dedi.

Bu şok gelişmeden haberdar olan Fatih Terim, Hasan Şaş'la önce telefonda sonra yüz yüze görüştü. Terim, "Evet hatalısın ancak bize yararın, zararından daha fazla" diyerek istifayı kabul etmedi.

(Kaynak: Takvim)

Bunlarda ilginizi çekebilir: