Galaxy Gear 2 Neo tanıtıldı!

Daha Apple başta olmak üzere pek çok teknoloji devi ilk akıllı saatini bile ortaya çıkaramamışken Samsung Galaxy Gear’ın ikinci modelini tanıttı bile.

Yaşam

Galaxy Gear 2 Neo tanıtıldı! Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear 2 Neo ismini taşıyan iki farklı akıllı saat tanıtan Güney Kore merkezli teknoloji devi Samsung böylece bugün başlayan Mobil Dünya Kongresi’ne bir gün önceden damgasını vurmayı başardı.

1.63 inç’lik ekrana sahip olan Galaxy Gear 2 ve Galaxy Gear 2 Neo’da 1 GHz çift çekirdekli işlemci bulunurken, diğer yandan 4 GB depolama alanı yer alıyor. 512 MB RAM, kızılötesi, S-Voice ve kalp atış sensörü gibi özellikleri de içeren saatlerin bir diğer önemli özelliği ise Samsung’un bu saatlerinde kendi işletim sistemi Tizen’i kullanıyor olması… Galaxy Gear 2 Neo’nun diğer modele göre tek farkı ise yüzde 13 oranında daha hafif olması ve üzerinde dahili kamera yer almaması…

Nisan 2014’te satışa sunulması beklenen saatlerin Türkiye’ye ne zaman ve hangi fiyat aralığında geleceği ise bilinmiyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: