GALAYA BÜYÜK İLGİ

‘KADRİ’NİN GÖTÜRDÜĞÜ YERE GİT’ FİLMİNİN HALK GALASINA BÜYÜK İLGİ!

Magazin

GALAYA BÜYÜK İLGİ Sezonun en komik filmi olan ‘Kadri’nin Götürdüğü Yere Git’in halk galası dün gecce yapıldı. Filmin başrol oyuncuları Şafak Sezer, Alp Kırşan, Esin Civangil ve Eylem Şenkal, biletli izleyicilerin arasına karışarak, hayranlarıyla birlikte filmlerini izleme fırsatı yakaladılar.

16 Ocak 2009’da sinemaseverlerle buluşan filmin bir sahnesinde Jim Carrey’e benzerliğiyle dikkat çeken Alp Kırşan, ‘Haftasonu en fazla izlenen film olduk. Çakma Jim Carrey, orjinalini geçti’ diyerek esprili bir şekilde mutluluğunu paylaştı. Cevahir Alışveriş Merkezi içindeki Megaplex Sineması’nda yapılan halk galasına oyuncu Şafak Sezer sevimli kızı Sude ile katıldı. Çıkışta izleyicinin reaksiyonlarından çok memnun kaldıklarını belirten Sezer, ‘En büyük mutluluk yükselen kahkahaları duymaktı’ dedi.


Cem Özer, Derya Karaköse’nin yapımcısı olduğu filmin yönetmen koltuğunda Onur Tan oturuyor. Uğur Uludağ’ın usta kaleminden sinema perdesine yansıyacak olan film, tüm sinemaseverlere bol kahkahayı ve eğlenceyi garanti ediyor…

Kadri ve Cem birbirinden vazgeçemeyen iki yakın dosttur. Cem yaşadığı ve hayal kırıklığıyla sonuçlanan büyük aşkından bunalıma girmiş ve onu hayata döndürmek yine Kadri’ye düşmüştür. Cem’in kadim dostu, başına her belayı açan, alışveriş merkezlerinde palyaçoluk yapan Kadri, onu içine düştüğü bu bunalımdan kurtarmayı kendine bir borç bilir ve arkadaşını aldığı gibi, kendine gelmesi için ayarladığı Antalya’nın en güzel oteli Dionysos Oteli’ne götürür.

Kadri, arkadaşının bu zamanında ona her şekilde destek olmayı sürdürmeye çalışırken, Cem’in eski sevgilisi Betül de, yeni edindiği sevgilisi Hakan ile aynı tatil köyüne gelirler. Bir dizi sürprizlerle karşılaşan Kadri ve Cem, kendilerini hiç tahmin etmedikleri birbirinden komik olayların içinde bulur.

Yüreğinin götürdüğü yerde, karanlıklar içinde kalan Cem, Kadri’nin götürdüğü yerde mutluluğu bulabilecek midir?
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: