Galayı iptal eden Şeytan Tüyü ekibi birlikte film izledi

Başrollerinde Mustafa Üstündağ, Şükran Ovalı, Güven Kıraç gibi isimlerin yer aldığı, 18 Mart Cuma günü vizyona girecek Şeytan Tüyü filminin tüm ekibi filmi ilk defa birlikte izledi.

Magazin

Galayı iptal eden Şeytan Tüyü ekibi birlikte film izledi 15 Mart akşamı Trump Alışveriş Merkezi’nde yapılması planlanan gala Ankara’da yaşanan üzücü olaylar sebebiyle iptal edilmişti. Galanın yapılması planlanan yerde bir araya gelen oyuncular önce birlikte yemek yedi, ardından ekip olarak filmi ilk defa birlikte izledi. Özel gösterime oyuncu ekibinden Mustafa Üstündağ, Güven Kıraç, Şükran Ovalı, Beyti Engin, Ayşe Melike Çerçi, Erdal Tosun, Derya Karadaş, Selen Uçer, Emre Şen, Burak Güneş, Serkan Dağlı, Anıl Çelik, Muhittin Korkmaz ve İrem Kahyaoğlu gibi isimler katıldı. Oyuncular gösterim sonrası “Ülke olarak zor süreçlerden geçiyoruz. Canımız yanıyor. Filmimiz bir nebze olsun insanları gülümsetsin istiyoruz” şeklinde ortak yorum bildirdi.

Bir Bahtsizlik Komedisi: Şeytan Tüyü

Metin (Mustafa Üstündağ) aracılık yaptığı kızları semtin ağır abisi Kürdo’ya emanet edip emekliye ayrılır. Eski hayatına perde çekme ve platonik aşkı Neşe ile yeni bir hayat kurma hayali, komiser Asım'ın bir akşam evini basıp onu sorgu için karakola götürmesiyle suya düşer. Sermayelerinden Aynur hunharca öldürülmüştür ve Metin baş şüphelidir. Metin her ne kadar kızları Kürdo'ya devrettiğini söyleyip suçsuz olduğunu iddia etse de bir türlü Asım Komiser'i ikna edemez. Metin gerçek katili bulmak ve aklanmak için elinden geleni yapar.

FOTOĞRAFLAR İÇİN TIKLAYIN...

Bunlarda ilginizi çekebilir: