GALERİ İÇİN TIKLAYIN..

İspanya'da iflas eden havayolu şirketine ait bir grup hostes, alacaklarının ödemeyen şirketi protesto etmek için soyundu.

Magazin

GALERİ İÇİN TIKLAYIN.. 22 Aralık 2009'da iflas eden İspanyol Air Comet havayollarından bir grup hostes, alacaklarının ödemeyen şirketi protesto etmek için çıplak poz vererek takvim yaptı.

9 aydır ödenmeyen maaşlarını halen alamadıklarını ve zor durumda olduklarını söyleyen hostesler, uçak içinde ve dışında çıplak poz vermelerini, "ihtiyaçtan dolayı yaptık" diye açıkladı.

Takvimde yer alan hostes kızlardan Adriana, Eva ve İrene, İspanyol televizyonlarına yaptıkları açıklamalarda, "Unutulmak istemiyoruz. Takvime çıplak poz verecek hale bile geldiğimizi göstermek, şirketi protesto etmek için bunu yaptık. Alacaklarımızın hepsinin ödenmesini istiyoruz" dediler.

İnternete konulan takvim, 15 avroya satılıyor. Hostesler Derneği'nin de takvimin yapılması için hosteslere maddi manevi destek verdiği kaydedildi.

Takvimin, yaklaşık 100 milyon avroluk borçtan dolayı iflas eden Air Comet'in sahibi ve İspanya İşverenler Organizasyonları Konfederasyonu'nun (CEOE) Başkanı Gerardo Diaz Ferran'ın imajını olumsuz yönde etkilediği belirtiliyor.

 Galeri için tıklayın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: