Game of Thrones’un 8. sezon tarihi ertelendi!

Nisan 2019’da yayınlanması planlanan dünyaca ünlü 'Game of Thrones' dizisinin 8. final sezonunun yayın tarihinin gecikeceği öğrenildi.

Dünya Magazin

Game of Thrones’un 8. sezon tarihi ertelendi! Dünyaca çapında izlenen dizi Game of Thrones'un prömiyerini 2019’un ilk yarısında yapacağı öğrenilmiş, ardından dizi oyuncularından Maisie Williams, yayın tarihi için 2019 yılının nisan ayını işaret etmişti. Merakla beklenen Game of Thrones dizisinin 8. sezonunun gecikebileceği ortaya çıktı.

Game of Thrones’un görsel efekt süpervizörü Joe Bauer, Huffington Post gazetesine yaptığı açıklamada ekibinin çalışmaya yeni başladığını ve işlerinin en erken Mayıs 2019’da tamamlanacağını söyledi. Bauer, dizinin 2019 Emmy Ödülleri’ne değil 2020 Emmy Ödülleri’nin oylama dönemine uygun olacağını dile getirdi.

Bauer, “2019 Mayıs’ına kadar 8. sezon üzerinde çalışacağız, yani sekiz-dokuz ay sürecek. Ancak devam dizisinin çekimleri şubatta başlıyor, en azından pilot bölüm böyle. Yani onlar başladığında bizim halen daha 8. sezonla ilgili yapacak çok fazla şeyimiz olacak” açıklamasında bulundu. Joe Bauer, Game of Thrones’un final sahnesiyle ilgili de “Objektif bir şekilde baktığımda, bu dizi başka bir şekilde sona eremezdi gibi geliyor. Bence bitmesi gerektiği gibi bitiyor" dedi.

Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama!

Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama!Finali anlatana 30 milyon dolar ceza!

Finali anlatana 30 milyon dolar ceza!

Bunlarda ilginizi çekebilir: