Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama!

Game of Thrones dizisinin Jamie Lannister'ı (Nikolaj Coster-Waldau), dizinin final sezonu hakkında çarpıcı açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama! Dünya çapında ün salmış, izlenmek rekorları kıran dizi Game of Thrones'un sekizinci sezon (final sezonu) çekimleri, yaklaşık bir ay önce son buldu. Dizide Jamie Lannister karakterine hayat veren Danimarkalı aktör Nikolaj Coster-Waldau, dizinin finaliyle ilgili açıklamalar yaptı.

Ünlü oyuncu, dizideki tüm taşların yerine oturacağını ve hayranların tatmin olacağını söyledi. Game of Thrones’un senaristleri ve yapımcıları olan D. B. Weiss ve David Benioff’un çok iyi bir iş çıkardığını vurgulayan Nikolaj Coster-Waldau, “Bazı kısımları okuduğumda olayların gidişatını anlayabiliyordum, ancak diğer bölümler oldukça şok edici ve sürprizlerle doluydu. Bir cinayetin gizemini çözmeye çalışıyorsunuz ancak son dakikada bulduğunuz hiçbir ipucunun anlam ifade etmediğini görüyorsunuz. Ancak sonunda taşlar yerine oturuyor ve kendinizi içinde bulduğunuz devasa puzzle tamamlanıyor” diyerek hayranlarının da çok şaşıracağını belirtti.

Dizinin son sezonu 6 bölüm halinde 2019 yılında ekranlarda olacak.

Çocuk orkestrası 'Game of Thrones'ı çaldı

Çocuk orkestrası 'Game of Thrones'ı çaldı"Jon Snow" bu sefer başaramadı!

Bunlarda ilginizi çekebilir: