Peter Dinklage: "Veda ettiğiniz şey yalnızca bir dizi değil!"

Tyrion Lannister karakterini canlandıran Peter Dinklage, dünya çapında ün salan dizi Game of Thrones'un (Taht Oyunları) hakkında açıklamalarda bulundu.

Dünya Magazin

Peter Dinklage: "Veda ettiğiniz şey yalnızca bir dizi değil!" 70. Emmy Ödülleri 22 dalda aday olarak damga vuran ve en iyi dizi dahil 9 ödül kazanan Game of Thrones'un başrol oyuncularından Peter Dinklage, final yapmaya hazırlanan diziyle ilgili samimi açıklamalarda bulundu. Dinklage, setteki son gününün çok üzücü geçtiğini dile getirerek Avrupa’da geçirdiği sekiz yıllık yapım süreciyle ilgili şöyle konuştu: “Yalnızca harika bir dizinin değil; devasa bir ailenin parçasıydık. Evimden çok uzaktaydım. Ben New York’ta yaşıyorum ve çekimler Avrupa’daydı. Bu yüzden çok kereler orada kalmak zorundaydım, hafta sonları eve gidemedim. Ve böylece İrlanda’daki ve diğer çekim yerlerindeki topluluklarla derin bağlar kurdum.”

Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama!

Game of Thrones’un final sezonuna ilişkin açıklama!70. Emmy töreninde En İyi Yardımcı Erkek Oyuncu dalında ödülü kazanan Dinklage, dizinin final yapmasıyla ilgili ise, “Veda etmek gerçekten çok zor çünkü veda ettiğiniz şey yalnızca bir dizi değil; orada gelişen bir hayat” şeklinde konuştu. Game of Thrones’un 8. final sezonu altı bölümden oluşuyor ve 2019 yılı içerisinde yayınlanması bekleniyor.

DINKLAGE, EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU SEÇİLDİ!

DINKLAGE, EN İYİ YARDIMCI ERKEK OYUNCU SEÇİLDİ!Finali anlatana 30 milyon dolar ceza!

Finali anlatana 30 milyon dolar ceza!

Bunlarda ilginizi çekebilir: