Gamze Aksu'nun ilk Survivor'ı değil!

Survivor 2018’in Gönüllüler takımı yarışmacısı Gamze Aksu, henüz ada görüntüleri gelmeden en çok konuşulan isim oldu. Onu farklı kılan ise bambaşka bir özelliği…

Dizi Galeri

Gamze Aksu'nun ilk Survivor'ı değil! 10 Şubat Cumartesi günü başlayacak olan Survivor 2018’de ünlüler takımı hem kuvvetli, hem de oldukça iyi tanınıyor. İşte bu yüzden herkes gönüllüler takımındaki isimleri araştırıyor. Bu isimlerden biri de Gamze Aksu. Onu diğer isimlerden ayıran özellik ise Recep İvedik 4 filmindeki Eda rolü ile yıllar önce adeta Survivor’un provasını yapmış olması. Film çekimlerinin gerçekleştiği Maldivler’de oldukça başarılı bir performans sergileyen Gamze Aksu, Women’s Style dergisinin Kasım sayısına verdiği röportajda da buna değinerek, Recep İvedik’in kendisinin gözbebeği olduğunu belirtmişti. Survivor şansı da işte tam bu röportajın ardından geldi.

1989 İzmir doğumlu olan güzel oyuncu, 3 yaşından Lise dönemine kadar artistik cimnastik, ardından kule atlama, aerobik sporu ile ilgilenmiş ve Türkiye çapında madalyalara sahip ödüllü bir sporcu. Mimar Sinan Güzel Sanatlar Fakültesi Modern Dans Bölümü’nü bitiren Gamze, at binme, okçuluk gibi ata sporu alanlarında da başarılı. Üniversite döneminde şan ve opera eğitimi alan yetenekli isim aynı zamanda müzik alanında da kariyer çalışmalarını sürdürüyor. Doğal güzelliği ve çekik gözleri ile dikkat çeken Gamze Aksu, sosyal medyada da oldukça konuşuluyor.

Tam bir iyilik meleği

Asıl İsmi Firuze Gamze Aksu olan İzmirli yarışmacı 3 çocuklu bir ailenin en küçük çocuğu. Tam doğum tarihi 28 Şubat 1989. Babası Mali Müşavir, annesi ev hanımı. Gazeteci bir abla ve Tiyatro oyuncusu bir ağabeyi var. Üniversite yıllarından itibaren İstanbul’da yaşıyor. Sosyal sorumluluk projeleri kapsamlarında sokak hayvanlarına yardım eden yarışmacı, 2016 yılında Uganda’ya giderek oradaki çocuklara yardım etmiş ve okul yaptırmıştır.


Oynadığı film ve diziler

Şeytan-i Racim2 (Başrol)

Recep İvedik 4 (Eda)

Muhteşem Yüzyıl Kösem (Hatice Muazzez Sultan)

Survivor 2018 Gönüllüler Takımı yarışmacısı Gamze Aksu hakkındaki ayrıntılı basın bültenini ve görselleri değerlendirmeniz ricasıyla ekte bilgilerinize sunarız...

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: