Gamze Cizreli'den yepyeni heyecanı Dorom.co'ya renkli bir parti

Gamze Cizreli, Big Chefs ailesinin en taze üyesi, yeni markası “DOROM.CO”nun heyecanını evinde özel bir parti ile kutladı.

Diğer Haberler

Gamze Cizreli'den yepyeni heyecanı Dorom.co'ya renkli bir parti Foto Galeri.

Big Chefs ile her ana ve her damağa lezzetle dokunan Gamze Cizreli, Büyük Şefler ile başladığı yeme – içme serüveninde şimdi yepyeni bir heyecan yaşıyor; DOROM.CO… Yerel lezzetleri günlük ve taze ürünlerle eşleştirip, kendi dürümünü yaratma fırsatı tanıyan, dürüme yepyeni, sağlıklı bir bakış açısı getiren, yeni nesil dürümün öncüsü DOROM.CO’yu yaratan Gamze Cizreli, Big Chefs’ten sonra ikinci göz ağrım dediği yeni markası DOROM.CO için evinde renkli bir kutlama partisi yaptı.


Gamze Cizreli’nin dünden bugüne lezzet yolculuğunda onu hiç yalnız bırakmayan dostlarını ağırladığı partide ikram edilen birbirinden lezzetli doromlar ve geceye renk katan organizasyon büyük ilgi gördü!

Bahçeyi süsleyen mumlar, özenle hazırlanmış uzun yemek masaları, renkli ampuller ve doğanın güzelliğini resmeden detaylarla, tam da yaz mevsiminin ve markanın keyifli, hayatın içinden ruhunu yansıtan DOROM.CO partisinde Gamze Cizreli ev sahipliği yaptığı tüm davetlilere unutulmaz bir akşam yaşattı.


Hızlı mutfak konseptinde özenle seçilmiş taptaze yerel lezzetleriyle Türkiye’de bir ilke imza atan DOROM.CO’nun doromlarıyla Gamze Cizreli’nin misafirleri lezzet dolu, unutulmaz bir akşam yaşadılar.

“Bizim burada dürüme dorom derler” mottosuyla yepyeni bir lezzet deneyimi yaşatan ve renkli anların yaşandığı DOROM.CO partisine Elif Dürüst, Ertuğrul Özkök, Levent Özçelik, Suzan ve Turgut Toplusoy, Balçiçek İlter, Sermet Severöz, Ayşe Tolga, Saffet Emre Tonguç, Saruhan Tan ve Rahşan Tan , Osman Müftüoğlu, Mert Vidinli, Şah Yaycı, Murat Bür, Mahmut Anlar, Yelda İpekli gibi isimler katılarak Gamze Cizreli’nin bu yeni heyecanına ortak oldular.

Bunlarda ilginizi çekebilir: