Gamze Özçelik: "SUSMA!"

Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu.

Magazin

Gamze Özçelik: "SUSMA!" Ünlü oyuncu Gamze Özçelik kapanmasıyla ve yardım destekleriyle magazin gündemine gelmişti. Özçelik bu konularda hassa olduğunu söylemiş ve bir çok ülkede yardım destekli çalışmalarda bulunmuştu. Gamze Özçelik, ''Uzun süredir namaz kılıyorum. İman etmiş biri olarak kapanmak farz, Allah'ın emri. Kapanmam gerektiğini biliyorum, bunu inşallah başarabilirim'' diyerek. Amerika'nın Kudüs kararını eleştirmişti. Bu gün ise İsrail'in Kudüs'te yaptığı katliamdan sonra oyuncu sosyal medya hesabından "Utanç! Onursuz bir yaşamdansa, onurlu bir ölümü tercih eden Filistin’li kardeşlerimizin yanındayız! Yanında olmalıyız! Bugün gene tüm İslam alemi ve tüm insanlık büyük bir sınav vermektedir. Hak olan yolda, hak olan davada, zulme ve haksızlığa karşı SUSMA!" diyerek paylaşımda bulundu.

Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum inşallah başarabilirim

Gamze Özçelik: Kapanmam gerektiğini biliyorum inşallah başarabilirimGamze Özçelik setlere dönüyor!

Gamze Özçelik setlere dönüyor!Gamze Özçelik Kudüs'te

Gamze Özçelik Kudüs'te

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: