GARSONLAR, NICOLAS CAGE'Yİ SİNİR ETTİ!

Denizli'de Nicolas Cage ile aynı otelde kalan Birol Güven: "Oteldeki bütün garsonlar 'Papatyam' dizisinde oynayan Erdem Baş'la fotoğraf çektirmek isteyince Nicolas sinir oldu"

Magazin

GARSONLAR, NICOLAS CAGE'Yİ SİNİR ETTİ! atv'de yayınlanan 'Çocuklar Duymasın' dizisinin senaristi ve yapımcısı Birol Güven, önceki günlerde, dizide evlenmeye hazırlanan 'Duygu' ve 'Berke' karakterlerinin düğününe mekan bulmak için Denizli'ye gitti. Güven, Denizli'de, 'Hayalet Sürücü 2' adlı filmin çekimleri için Türkiye'de bulunan ünlü oyuncu Nicolas Cage ile aynı otelde kaldı.

DAMAT OLACAK

Otelin kral dairesinde kalan Cage için günler öncesinden hazırlık yapıldığını öğrenen Güven, önceki gün Twitter'da bu konuyu diline doladı. Güven, Twitter'da şöyle yazdı: "Denizli'de Nicolas Cage ile aynı otelde kalıyorum ama maalesef benim kaldığım odada hiçbir tadilat yapmamışlar." Otelde bütün garsonların 'Papatyam' dizisinde oynayan Erdem Baş ile fotoğraf çektirdiğini de belirten Güven, Cage ve ekibinin bu duruma sinir olduğunu söyledi. 'Çocuklar Duymasın'daki 'Gülfidan' karakterine bir süredir damat arayan Güven, bu konuda espri yapmayı da ihmal etmedi: "Nicolas'la anlaştık, 'Gülfidan'a koca yapıyoruz onu."
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: