Gastro Pub: The North Shield Bağdat Caddesi..

İngiliz Pub deyince ilk akla gelen mekanlardan. İsmini İngiltere’deki Newcastle limanının yakınındaki küçük bir kasabadan alan , tipik bir İngiliz pub’ı olan The North Shield Pub Bağdat Caddesi şubesi popüler mekanların başında geliyor..

Diğer Haberler

Gastro Pub: The North Shield Bağdat Caddesi.. Mutfağa ve içki kültürüne önem veren The North Shield Pub'lara klasik pub yerine bir gastro pub diyebiliriz.. Yeme-içme sektörünün öncülerinden biri olan Teoman Hünal'ın kurucusu olduğu pub'ların şimdi Türkiye'nin bir çok yerinde franchise şubesi bulunuyor.


Şubelerin arasında Eren ve Kerem Canatar'ın sahibi olduğu The North Shield Pub Bağdat Caddesi menüsü ve içki çeşitleriyle dikkat çekiyor.. Yenilenen menülerinde aperatiflerden salatalara, paylaşımlık tabaklardan sandviçlere, burgerlerden wraplara kadar geniş bir yelpazesi var.

Pub hafta içi saat, 12'den 01'e kadar hafta sonu ise 02'ye kadar açık olup her gün dj müziği mevcut. İş çıkışlarında tıklım tıklım kalabalık olan bu mekanı yaşamak ayrı bir keyif.


The North Shield Bağdat Caddesi ve Bahçeşehir şubelerinde olan lezzetler..
Foto galeri için tıklayınız..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: