Gazapizm uyuşturucu ile yakalandı!

Fenomen televizyon dizisi Çukur'da çalan 'Heyecanı Yok' adlı şarkıyı seslendiren ve 'Gazapizm' adıyla tanınan rapçi Anıl Murat Acar, İzmir'in Çeşme ilçesinde uyuşturucuyla yakalandı.

Magazin

Gazapizm uyuşturucu ile yakalandı! 10. Alaçatı Ot Festivali'nin sebebiyle denetimlerini sıklaştıran İlçe Emniyet Müdürlüğü ekipleri, festivalin son gününde hal ve hareketlerinden şüphelendikleri 'Gazapizm' adıyla tanınan rapçi Anıl Murat Acar'ı bir kulübün önünde durdurarak arama yaptı.

Gazapizm o diziye konuk oldu!

Gazapizm o diziye konuk oldu!Üzerinde bir miktar uyuşturucu bulunan ünlü rapçi, gözaltına alındı. Emniyete götürülen Acar, hakkında işlem yapıldıktan sonra serbest bırakıldı.

Adını Çukur dizisinde çalan 'Heyecanı Yok' isimli şarkıyla Türkiye'ye duyuran Acar; bu şarkıyla 45. Pantene Altın Kelebek şarkısıyla En İyi Şarkı ödülünü kazanırken, şarkı da yaklaşık 170 milyon kez tıklanarak büyük bir başarı elde etmişti.

'Çukur'a görkemli gala geccesi!

'Çukur'a görkemli gala geccesi!Çukur'un müzikleri sıktı!

Çukur'un müzikleri sıktı!

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: