GAZETECİLERİ GÖRÜNCE MAKYAJ TAZELEDİ!

Çıkardığı son albümü ‘Sözyaşlarım’la adından söz ettiren güzel şarkıcı Deniz Seki, önceki akşam dostlarıyla birlikte Arnavutköy’de bir balıkçıda yemek yedi

Magazin

GAZETECİLERİ GÖRÜNCE MAKYAJ TAZELEDİ! Dostlarıyla yemek yiyip sohbet eden Deniz Seki, gecenin sonunda kapıdaki gazetecileri fark edince yolunu değiştirerek soluğu makyaj yapmak için lavaboda aldı.

Uzun süre makyajını tazeleyen ünlü sanatçı gazetecilerin “Gündelik yaşamınızda da makyaj ve hazırlanmak için bu kadar vakit harcıyor musunuz?” sorusuna “Makyaj yapmak için beklemedim. İçeride uzun bir kuyruk vardı.

Makyaj yapmak için bu kadar zaman harcamam. Bu büyük bir zaman kaybı olur. Ben aslında eli çok çabuk ve pratik bir insanımdır” dedi.

Seki annesiyle kavga ettiği haberlerine ise “Anneyle dargın olunur mu hiç? Bu mümkün değil. Ne saçma haberler bunlar. Annem benim hayattaki tek yaşam kaynağım. Taş olur insan annesiyle küserse. Ben hayatta kimseyle küs değilim. Küslük benim lügatimde yer almaz. Kimseye kırgın olacak kadar zamanımız yok” şeklinde konuştu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: