Gaziantep Şehr-i Medeniyetler Defilesi büyüledi!

Gaziantep’te Şehr-i Medeniyet Defilesi düzenlendi. Büyükşehir Belediye Başkanlığı desteği ile düzenlenen defilede Tuğçe Kazaz başta olmak üzere birçok manken modellik yaparken, defileye yoğun ilgi olduğu gözlendi.

Kadın

Gaziantep Şehr-i Medeniyetler Defilesi büyüledi! Tuğcan Otel’deki defilede tasarımcı Gülnur Güneş’in birbirinden şık kıyafetleri mankenlerin üzerinde katılımcılara tanıtılırken, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin defileyi sonuna kadar takip etti. Gaziantep’e özgü kutnu kumaşı tasarımlarının tanıtıldığı defile izleyenleri büyüledi.

Medya doktoru Yapım, Organizasyon firması tarafından Antep Fıstığı Kültür ve Sanat Festivali kapsamında Şehr-i Medeniyet Gaziantep organizasyonu düzenlendi. Defileye birbinden ünlü mankenler modellik yaparken, kadın katılımcıların daha fazla olduğu defileyi, AK Parti Gaziantep Milletvekili Derya Bakbak, Büyükşehir Belediye Başkanı Fatma Şahin, Gaziantep Valisi Erdal Ata’nın eşi Nazan Ata, Gaziantep Garnizon Komutanının eşi, Gaziantep Kadın Girişimciler Derneği Başkanı Serpil Karuserci ve daha birçok katılımcı sonuna kadar takip etti. Defilenin sponsorlarından olan Gaziantep Gazeteciler Cemiyeti Başkanı İbrahim Ay da eşi Meral Ay ile birlikte defileyi takip etti.

Defilede Tuğçe Kazaz’ın taşıdığı kutnu kumaşı modeli büyük ilgi görürken, manken Nilüfer Kurt, Best Model Of Turkey 2009 Türkiye Mankenler Kraliçesi Tuğçe Sarıkaya, MissExlusive Of The World 3.güzeli Açelya Kartal, Özlem Karaoğlu, Asya Öztürk, EnaCoraeva, Marina Federenka, Gözde Coşkun, Hande Aras, ve Miray Uzer gibi tanınmış mankenlerin podyuma çıktığı muhteşem defilenin koreografisini başarılı koreograf Asil Çağıl yaptı. Göz kamaştıran Şehr-i Medeniyet Gaziantep Defilesinin tasarımlarını Gülnur Güneş, sunuculuğunu ise oyuncu Elif Tayhan ve Kerem Baydar yaparken, defilenin fotoğraflarını Yiğit Danacı çekti.

Fotoğraflar için Tıklayınız.

Bunlarda ilginizi çekebilir: