GAZİ[email protected]!

Salomanje yeni bir projesini hjayata geçiriyor: Gazino @Salomanje!

Magazin

GAZİNO@SALOMANJE! İstanbul gecce hayatının eğlenceli mekanlarından olan Salomanje yeni bir solukla müdavimlerine hizmet vermeye hazırlanıyor. Bugünden itibaren artık her perşembe Salomanje'de Türk Sanat Müsikisi'nin en ünlü seslerinin harmanlandığı, sanat müziği kokan gecceler yaşanacak! Salomanje formatının dışına çıkarak böyle bir projeye imza atması, perşembe geccelerine farklı bir renk getireceğine işaret. Salomanje'deki bu keyifli gecceyi sakın kaçırmayın!

EĞLENCE DANIŞMANI MERVE GÜNYOL'UN TAVSİYESİ

Kış sezonu boyunca her Perşembe geccesi Salomanje’de yıldızlar geçidi yaşanıyor. Ünlü assolistler; Zeki Müren, Behiye Aksoy, Hamiyet Yücese, Nesrin Sipahi, Safiye Ayla, Gönül Yazar’ın en unutulmaz şarkıları Salomanje’nin Gazino gecelerinde çalınıyor. Ünlü seslerin vazgeçilmez şarkıları eşliğindeki eğlenceye doyamayacaksınız. Gazinoların dev neonlarını süsleyen yıldızlar Salomanje’nin kendine özgü eğlencesiyle birleşiyor. Oldukça renkli geçecek gecceleri kaçırmamanızı öneririm.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: