'GEÇ BAŞLADIK AMA GÖNÜLLERİ FETHETTİK'

atv'nin ilgiyle izlenen dizisi 'Gönülçelen'in başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin, "Sezonun sonuna doğru izleyici karşısına çıktık ancak en çok izlenenlerden olduk" dedi..

Magazin

'GEÇ BAŞLADIK AMA GÖNÜLLERİ FETHETTİK' Gönülçelen'dizisinin başrol oyuncuları Tuba Büyüküstün ve Cansel Elçin, yoğun geçen sezonun ardından soluğu tatilde aldı. Yakında başlayacak çekimler öncesinde tatilde enerji depolayan ikili; set ortamlarını anlattı...

Oldukça yoğun bir sezon geçirdiniz. Dinlenmek için nereyi seçtiniz?
Tuba Büyüküstün: Evet, yoğun bir sezon geçirdik. Tatil için beni ruhen besleyeceğini düşündüğüm yerleri seçtim. Cansel Elçin: Bir kısmında Paris'te, bir kısmında Çeşme'deydim.

Bir internet sitesi tarafından ikiniz de 'En İyi Drama Oyuncusu' seçildiniz. İzleyicinin gözünde en uyumlu çiftsiniz. Neler hissediyorsunuz?
T.B: Biz geçen sezona en geç giren dizilerden biriydik ancak en çok izlenenlerden olduk. Bu sıfatlara layık görülmek, benim için gurur verici.
C.E: Tabii ki gurur verici, seviniyoruz. Bu, ekibimizdeki herkesin ortak başarısı.

İzleyiciyi ikinci sezonda neler bekliyor? İpuçları verebilir misiniz?
T.B: Birinci sezonumuzda çok geç başladık ve sadece onaltı bölümle izleyicinin karşısına çıktık. Aslında bu olgunlaşma dönemine yeni girmek üzere olan bir hikaye. Ben ipucu vermekten ziyade, bu hikayenin içinde izleyiciyle beraber dolaşmayı tercih ediyorum.
C.E: İpucu veremiyorum.

Bunlarda ilginizi çekebilir: