Gecce Best Restaurant Dergisi, THY uçaklarında…

Türkiye’nin en kapsamlı guide’ı olan Gecce Best Restuarant dergisi, Türk Hava Yolları’nın yurtdışı uçuşlarında servis ediliyor. Gazete servis araçlarında ve koltuk ceplerinde bulunan Gecce Best Restaurant sayesinde gökyüzünden yeryüzüne inmeden yeme, içme ve eğlence rotanızı çizebileceksiniz.

Diğer Haberler

Gecce Best Restaurant Dergisi, THY uçaklarında… Türkiye’nin en ünlü gurmeleri olarak nam salan Kenan Erçetingöz, Ali Rıza Kardüz (Güngör Uras), Güneri Civaoğlu, Fatih Altaylı, Ertuğrul Özkök, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu ve Olcayto Ahmet Tuğsuz’un sektördeki birbirinden değerli tecrübelerini yansıttığı Gecce Best Restaurant dergisinde binin üzerinde mekan; en dikkat çeken özellikleri ve gurmelerin puanlamalarıyla yer alıyor.


Okuduğunuzda sizi gitmiş kadar bilgilendiren bir rehber olma özelliğini taşıyan Gecce Best Restaurant, İngilizce – Türkçe olarak yayınlanıyor. Türk Hava Yolları’nın yurt dışı uçaklarında turistler tarafından büyük ilgi gösterilen Gecce Best Restaurant, her yıl yaz ve kış dönemlerinde en taze ve en popüler bilgilerle kendini yenilemeye devam ediyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: