GECCE KULÜPLERİNİN YENİ MODASI!

Uludağ, benzerleri Avrupa ve Amerika’da olan yeni bir maden suyunu; Uludağ Premium’u piyasaya sürdü.

Magazin

GECCE KULÜPLERİNİN YENİ MODASI! Uludağ İçecek’ten yapılan açıklamaya göre, Uludağ Premium, hafifletilmiş içeriğe, özel lezzete ve hafif içime sahip. Şişenin tasarımı ise; Türk markası Dice Kayek’in yaratıcıları Ece Ege ve Ayşe Ege’den.

Ancak Dice Kayek imzalı Uludağ Premium, Uludağ İçecek’in diğer ürünleri gibi bakkal ve marketlerde değil, seçkin restoran, kafe, otel ve gurme shop’larda satılıyor. Uludağ Premium, klasik maden suyundan farklı olarak özel mavi şişesinde, düşük gazlı olan ve içim kolaylığı ile ‘seçkin sofralar’ı süslüyor. Ve Uludağ Premium bir hafta önce piyasaya çıkmasına rağmen kısa sürede özellikle gecce klüplerinde moda oldu.

DİCE KAYEK VE ULUDAĞ PREMIUM

Uludağ’da yapılan açıklamada, dünyaca ünlü marka Dice Kayek’in yaratıcıları Ece Ege ve Ayşe Ege’nin, tasarımlarıyla Uludağ Premium’a kimlik kazandırdığı vurgulanırken, Dice Kayek tarafından moda sektörü dışında ilk kez endüstriyel bir ürün tasarlanmış oldu.

Uludağ Premium’un sadece Türkiye’de değil dünya çapında bir ürün olması hedeflenmiş. Bu nedenle Uludağ Premium, 15 - 18 Eylül tarihleri arasında Moskova World Food ile 10 - 14 Ekim tarihlerinde Almanya Köln’de düzenlenecek Anuga 2009 Food & Beverage fuarlarında yurtdışındaki tüketicilerin beğenisine sunulacak ve bu 2 fuardan dünyaya açılacak.

Özellikle Dice Kayek’in popüler olduğu Japonya, Kore ve Fransa başta olmak üzere, dünya genelinde yaygın ve beğenilen bir ürün olması planlanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: