Gecce Mekan Ödülleri uluslararası platformda!

20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri; hem sahne şovları hem de vereceği ödüllerle ilk kez uluslararası platformda boy göstermeye hazırlanıyor. İşte detaylar...

Magazin

Gecce Mekan Ödülleri uluslararası platformda! Bundan tam 17 yıl önce başlayan, Türkiye'nin ilk ve tek yeme - içme, eğlence sektörüne hak ettiği değeri veren ödül töreni olma özelliğini taşıyan Gecce Mekan Ödülleri, her sene şaşırtmaya devam ediyor!

Bu sene 17.si düzenlenecek olan Gecce Mekan Ödülleri, ilk kez uluslararası platformda boy göstermeye hazırlanıyor. Gecce Yayın Grubu olarak, Türkiye'nin yeme - içme ve eğlence sektörüne nasıl büyük yatırım yapıldığının ve emekler harcandığının farkındayız. Bu sebeple, herkes ünlülere ödül verirken; biz 16 yıldır mekancılara ünlülerin elinden ödül veriyoruz! Hak eden en iyi mekanları özenle seçiyor, değerlendiriyor ve hak ettikleri ödülleri ile buluşturuyoruz. Şimdiye kadar ülke sınırları içinde canlılık kattığımız sektörümüze, bu yıl dünya çapında bir adım atmaya karar verdik.

Dünya trendlerini takiben: Gecce Mekan Ödülleri

Her geçen gün değişen dünyaya ayak uydurmak adına; bu sene Gecce Mekan Ödülleri'nde dünya trendlerini çok daha yakından takip ederek çağın ötesine geçmeyi planladık! Aynı zamanda bu vizyonla, ülkemizi tüm dünyaya da en iyi şekilde temsil etmiş ve tanıtmış olacağız. Bu sebeple 20 Şubat'ta Hilton Istanbul Bomonti Hotel'de gerçekleşecek Gecce Mekan Ödülleri'nde sadece Türkiye'den değil, dünyadan da en iyi restoranları, mekanları ve şefleri de ödüllendireceğiz. Sadece bu özel ödül töreni için ülkelerinden kalkıp, İstanbul'a gelecek olan dünyanın en iyi mekanları da bu özel gecce için oldukça heyecanlılar..

Gecce Mekan Ödülleri'nde; Londra, New York, Madrid, Dubai, Miami ve Paris gibi dünyanın önemli ülke ve şehirlerinden en iyi mekan ve mekancılar da davetliler arasında olacak!

Görsel şovlarıyla da uluslaraarası platformda!

Gecce Mekan Ödülleri aynı zamanda muhteşem sahne şovlarıyla da tüm dünyayı yerinden oynatmaya hazırlanıyor. Türkiye'nin dünya müzik piyasasındaki başarılı temsilcisi Serhat ve dünyaca ünlü Amerikalı sanatçı Martha Wash'un ortak şovlarının dünya prömiyeri olan "Chocolate Tour"un da ilk gösterimi bu gecce ile İstanbul'da gerçekleşecek! Serhat ve Wash'un bu muhteşem şovuna ise Paris'ten özel olarak gelecek olan 25 yetenekli dansçı eşlik edecek.


Sunuculuğunu Burcu Kıratlı ve Özge Ulusoy'un yapacağı gecce; Zeynep Özyılmazel'in canlı performansı ile başlayacak. Ödüller sahipleriyle kavuştuktan sonra başlayacak olan After Party için DJ kabininde Türkiye'nin en başarılı ismi DJ Funky C olacak!

Bunlarda ilginizi çekebilir: