Gecce Mekan Ödülleri'nde müthiş bir müzikal şölene hazır olun!

Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat, ABD’li ünlü sanatçı Martha Wash ile 2018 yılında gerçekleştirecekleri ortak şovları "Chocolate Tour"un dünya prömiyerini, 20 Şubat’ta Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenecek “Gecce Mekan Ödülleri” töreninde yapacak.

Magazin

Gecce Mekan Ödülleri'nde müthiş bir müzikal şölene hazır olun! Serhat, ilk kez tüm ekibiyle Türk seyircisinin önünde sahnede olacağını belirterek, “Seyircimizi, sadece yurtdışında Grammy ya da Oscar gibi büyük ödül törenlerinde görmeye alıştığı zengin bir müzikal şölen bekliyor." dedi.

Türkiye’nin dünya müzik piyasasındaki temsilcisi Serhat, dünyanın bütün diskoteklerini “It’s Raining Men” ile kasıp kavuran Weather Girls’ün üyesi, ABD’li efsanevi şarkıcı Martha Wash ile İstanbul’da muhteşem bir müzikal şölene imza atmaya hazırlanıyor.

Serhat, Wash ile 2018 yılında gerçekleştirecekleri ortak şovları "Chocolate Tour"un dünya prömiyerini, Gecce Yayın Grubu’nca, 20 Şubat 2018 Salı akşamı, Hilton İstanbul Bomonti Hotel & Conference Center’da düzenlenecek “Gecce Mekan Ödülleri” töreninde yapacak.


Paris’ten gelecek dünyaca ünlü 22 dansçı eşliğinde misafirlere tadına doyamayacakları bir şova hazırlanan Serhat, bu özel gecce için Dolce Gabbana’nın birbirinden iddialı dört farklı kostümünü kullanacak.

Serhat, konserin kendisi için anlamının büyük olduğunu belirterek, "İlk kez tüm ekibimle kendi ülkemde Türk seyircisinin önünde sahnede olacağım. Böylesine seçkin bir topluluk önünde klasikleşmiş ve başarısı her yıl daha da büyüyerek yurtdışına taşmış olan bir ödül töreninde sahne almak her sanatçı için gurur vesilesidir. Avrupa ve Amerika’da, birçok önemli ismin sahne showlarında, video kliplerinde yer alan dünyaca ünlü yıldız dansçılardan oluşan 22 kişilik deneyimli bir ekibimizle çok özel bir performans sergileyeceğiz. Ekip arkadaşlarımla birlikte saatlerce süren provalar yapıyoruz. Seyircimizi, sadece yurtdışında Grammy ya da Oscar gibi büyük ödül törenlerinde görmeye alıştığı zengin bir müzikal şölen bekliyor." dedi.


Eurovision Şarkı Yarışması’nda 2016 yılında San Marino’yu temsil ederek yabancı bir ülke adına yarışan ilk Türk olan Serhat, yarışmada seslendirdiği “I Didn’t Know”u, yanına emsalsiz Martha Wash’u alarak yeniden kaydetti.

Video yüklenemedi...Serhat, “Je m’adore” adlı şarkısıyla da, Avrupa ve Dünya dans listelerinde haftalarca bir numarada kalma başarısını göstermişti.

Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: