GECCE MEKAN OSCARLARI HÜRRİYET'TE!

Gecce Mekan Oscarları Ödül Töreni basında müthiş yankı uyandırdı. Hürriyet Gazetesi magazin eki olan Kebelek'te gecceyi manşetten verdi. İşte Hürriyet'in haberi:

Magazin

GECCE MEKAN OSCARLARI HÜRRİYET'TE!

Barış geccesi

Gecce.com’un 10. yaş kutlaması, iki dargını barıştırdı. İzzet Çapa, kendi mekanında tartıştığı Özcan Deniz’e zeytin dalı uzattı.

Özcan Deniz de gelsin

İzzet Çapa, anlaşmaya uymadığı ve söz verdiği halde popüler şarkılar yerine sadece kendi eserlerini seslendirdiği için geçen yıl Nahide sahnesinden indirdiği Özcan Deniz’le Gecce.com partisinde barıştı. Magazin portalının Nahide’de verdiği davette ödülünü almak için sahneye çıkan Çapa, Deniz’den özür dileyip onu sahneye davet etti.

Sana kırgın değilim

Uzatılan zeytin dalını görmezden gelmeyen Özcan Deniz, daveti geri çevirmedi. Çapa’nın üzerinden bir yılı aşkın zaman geçen bu sorunu artık çözmek istediğini söylemesi üzerine de “Ben kimseye kin beslemem. ızzet’e de kırgın değilim” dedi. Ve Nahide’de başlayan küskünlük, aynı adreste sona erdi.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: