GECCE MEKAN OSCARLARI SAHİPLERİNİ BULDU!

Gecce mekan oscarları sahiplerini buldu!

Magazin

GECCE MEKAN OSCARLARI SAHİPLERİNİ BULDU!
1. Kategori Ödülleri:

En İyi Yeni Mekan: Temenye Balıkçısı

En Sevilen Aşçı: Hasan Aytumur - Cratos

En İyi İstanbul Oteli: Les Ottomans

En İyi Bodrum Oteli: Divan Palmira

En İyi Çeşme Oteli: 7800 Çeşme

En İyi İzmir Oteli: Kaya İzmir Thermal

En İyi Özel Lezzetler: Divan Pastanesi


2. KATEGORİ

En İyi Beyoğlu Mekanı: Portofino Stage / Larespark Hotel

En İyi Nişantaşı Mekanı : Chocolate

En İyi Yeşilköy-Florya Mekanı: Papalina

En İyi Bağdat Caddesi Mekanı: Çapari

En İyi Boğaz Avrupa Mekanı: Mia Mensa

En İyi Boğaz Anadolu Mekanı: Maria'nın Bahçesi

En Tarz Balıkçı: Tarihi Karaköy Balıkçısı

3. KATEGORİ

En İyi Otel Restoranı: Gaja / Swissotel

En İyi Şarap Mönüsü: Mimolett

En Tarz Mekan: 360 East / Doubletree By Hilton

En İyi Şef: Avni Şahin / Rigel

En İyi Parti Mekanı: El Beso

En İyi Dekorasyon: Ve… Restoran

En İyi Dans Mekanı:Murphy's Dance Bar


4. KATEGORİ

En Renkli Mekan: Nahide

En Popüler Mekan: Masa

En İyi Matre D'Hotel: Erkan Ünal - Reina

En Vazgeçilmez Mekan: Lucca

En İyi Cafe: Lokma

En Romantik Mekan Elio Sedef

En İyi Zincir Mekan Midpoint


5. KATEGORİ


En İyi Steak House: Günaydın

En İyi Kebap: Mabeyin

En İyi Fasıl: Ziyade Fasıl

En İyi Meyhane: Eleos

En yaratıcı Şef: Hazer Amani - Chilai

En İyi Yöresel Mutfak: Cercis Murat Konağı

En İyi Canlı Müzik Mekanı: My Pavyon by Cenk Eren

6. KATEGORİ

En İyi Türk Mutfağı: Borsa

En İyi Dünya Mutfağı: Hardal / Uğur Karabayır

En İyi Balık: Yüksel Balık

En İyi Uzakdoğu Mutfağı: Dragon

En İyi Fransız Mutfağı: La Brise

En Yenilikçi Mutfak:Topaz / Tevfik Alparslan

7. KATEGORİ

En İyi Çıkış Yapan Mekan: Chilai / Yusuf Köksal

En İyi İşletmeci: Ruhsim Samanlı

En İyi DJ: Suat Ateşdağlı

En İyi Hizmet: TAV Passport

En İyi Kulüp: Reina

En İyi İş Yemeği: Papermoon

En İyi Pizza:Fratelli la Bufala

ÖZEL KATEGORİ

Özel Ödül / İzzet Çapa (Acar Muhabir)

Özel Ödül / Emre Ergani (Mucize Adam)

Özel Ödül / Barış Tansever - Sunset

Özel Ödül / Bayram Yıldız - Günay

Özel Ödül / Yorgi Sabuncu – Kıyı

Özel ödül / Sedat Zincirkıran - Sardunya


ÖZEL KATEGORİ


Ahmet Çapa Ödülü / Mehmet Tuna - Şamdan

Onur Ödülü / Beyti Güler

Özel ödül / Emrullah Turanlı

Özel Ödül / Murat Bozoğlu

İSTANBUL’UN EN İYİ MEKANI (BÜYÜK ÖDÜL)

X Restaurant / İKSV
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: