GECCE MEKAN OSCARLARI, QUALITY OF MAGAZİNE'DE!

Magazin

GECCE MEKAN OSCARLARI, QUALITY OF MAGAZİNE'DE!
Quality of Magazin artık bayilerde…

29 aydır yayın hayatında olan ve har ay kurye ile dağıtılan Quality of magazine Dergisi bugünden itibaren seçkin satış noktalarında satışa çıktı…

Genel Yayın Yönetmenliğini usta gazeteci Salih Keçeci’nin yaptığı Quality of magazine dergisi Kasım sayısında yine birbirinden özel röportajları ve haberleri ile kendi kulvarında farkını ortaya koyuyor. Türkçe - İngilizce olarak yayınlanan Quality of magazine Dergisi, 15 TL satış fiyatı ile İstanbul, İzmir, Ankara, Bursa, Antalya, Adana, başta olmak üzere yurt genelinde D&R, Remzi Kitapevi ve seçkin satış noktalarında satışa çıktı.

Kasım ayı içeriği
Quality of Magazin, Kasım sayısı her zaman olduğu gibi birbirinden güzel, ilginç ve çarpıcı röportajlarla seçkin satış noktalarında piyasaya çıktı. Dr. Ahmet Çetinsaya, eşi, çocukları, damadı, gelini ve torunu ile ilk kez Quality of Magazine için poz verdi. Reis Gıda Yönetim Kurulu Üyesi Işılay Reis, Vanucci Genel Müdürü Ömer Güzgeren, Neva Kozmetik Yönetim Kurulu Başkanı Armağan Okay, inter Limousine Genel Müdürü Koray Çıtak, Dr. Özer Akıncı, Bülent Ersoy, Tuğba Özerk gibi röportajlarının yanı sıra televizyon ekranlarının sevilen dizisi ‘Kuzey – Güney’in ilginç karşılaştırmasının yanı sıra açılışlar, davetler, moda sayfaları, kültür sanat, dekorasyon, ürünler ve kutu haberleri ile Quality of magazine her ay olduğu gibi yine dolu dolu.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: