'Gecce' şarkısı kliplendi!

16 yıldır düzenlenen ‘Gecce Mekan Oscarları’ ödül töreninde Sinan Akçıl’ın “gecce” için yazdığı özel şarkıyı Nihat Odabaşı klip yaptı.

Magazin

'Gecce' şarkısı kliplendi! Geçen yıl 24 Mayıs’ta düzenlenen “Gecce Mekan Oscarları” ödül töreninde Sinan Akçıl, Erkan Petekkaya ve Kenan Erçetingöz tarafından sahnede söylenen “gecce” şarkısı kliplendi.

İlk kez bir internet sitesi için özel bestelenen o şarkı şimdi de kliplendi. Hem de klibi Türkiye’nin en iyi klip yönetmenlerinden biri olan Nihat Odabaşı hazırladı.

Ajda Pekkan, Gülben Ergen, Gülşen, Murat Boz, Bengü, Ebru Gündeş ve Kenan Doğulu gibi isimlerin kliplerini yöneten Nihat Odabaşı’nın klipleri hep en beğenilen klipler oldu.

Neredeyse her yıl “En iyi klip” ödülü Nihat Odabaşı’nın çektiği bir klibe verildi. Fotoğrafçılığının yanı sıra yönetmenliği ile de tartışılmaz olan Nihat Odabaşı şimdi de ‘Gecce’nin klibini hazırladı.

Yakında müzik kanallarında gösterilmeye başlanacak olan klip ‘Gecce Mekan Oscarları’ndan özel görüntülerinden oluşuyor. Sinan Akçıl’ın bestelediği ‘Gecce’nin şarkısını ise Akçıl, Erkan Petekkaya ve Kenan Erçetingöz ile seslendiriyor.
Nihat Odabaşı’nın usta ellerinden çıkan “Gecce” klibi, ilk kez 28 Ekim’de Miami River Yacht Club’da düzenlenecek olan Gecce.Miami partisinde yayınlanacak.

İŞTE O KLİP:

Video yüklenemedi...

Bunlarda ilginizi çekebilir: