Gecce Summer Guide için hazırlıklar başladı...

İstanbul’dan, Güney’den ve yurt dışının en popüler lokasyonlarından yazlık mekanlar, beachler, gecce kulüpleri, barlar, restoranlar ve otellerden oluşan Gecce Summer Guide, bomba gibi bir sayıyla karşınıza çıkmak için hazırlıklara başladı.

Diğer Haberler

Gecce Summer Guide için hazırlıklar başladı... Yaz geldi. Tatil programlarınızı yaptınız mı? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi? Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu yaz sizi hangi sürprizler bekliyor, hangi plajı tercih etmelisiniz, Güney’de bu yaz hangi mekanlar moda olacak, peki ya İbiza ve Mykonos’da son durum ne? Tüm cevaplar tabii ki Gecce Summer Guide / 2016'da olacak.


2016'da bol eğlenceli bir yaz geçirmeniz için Gecce Summer Guide'ı baştan aşağı değiştiriyoruz. Bodrum, Çeşme, İzmir, Marmaris, Kuşadası, Fethiye, Antalya, Göcek ve Kıbrıs’a ek olarak yeni bölgeler eklendi. Yeni sayıdan itibaren Cunda’nın, İbiza’nın, Mykonos’un, Santorini’nin, Nis’in ve Miami’nin de en ayrıcalıklı mekanları Gecce Summer Guide’daki yerini alacak.

Kenan Erçetingöz başkanlığında oluşturulan ve Güngör Uras, Güneri Cıvaoğlu, Ertuğrul Özkök, Fatih Altaylı, Mehmet Yaşin, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Müge Akgün, Mike Norman, Dilara Koçak, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Arda Türkmen’den oluşan Gecce Gurme Kurulu’nun değerlendirmeleri ve mobil editörlerin seçimleriyle son derece doğru yönlendirmeler yapan Gecce Summer Guide, yaz boyunca size rehberlik edecek.


Her sayısı Türkçe & İngilizce olarak 40 bin adet basılan Gecce Summer Guide; her yaz olduğu gibi bu yaz da Türkiye’nin en seçkin 5 yıldızlı otellerinin odalarına misafir olacak.

Bu ayrıcalıklı ve özel dergiyi 15 Haziran'dan itibaren Yaysat bayilerinden, D&R’lardan ve Londra, Paris Amsterdam, Milano gibi uluslararası havaalanlarındaki tüm kitapçılardan temin edebilirsiniz.

Bunlarda ilginizi çekebilir: