GECCE SUMMER GUİDE İSTANBUL'UN DÖRT BİR YANINDA!

Gecce Yayın Grubu tarafından hazırlanan Best Restaurants Summer 2010 Dergisi’nin ilanları tüm İstanbul’u süslüyor..

Magazin

GECCE SUMMER GUİDE İSTANBUL'UN DÖRT BİR YANINDA! 16 Haziran'da bayilerdeki yerini alan Best Restaurants Summer 2010 Dergisi'nin ilanları gazeteleri, billboardları, metro istasyonlarını ve havalimanı panolarını süsledi..

İşte İstanbul'un dört bir yanında yer alan Best Restaurants Summer 2010 Dergisi'nin ilanları:

İşte Hürriyet Gazetesi Kelebek ilavesinde çıkan ilan:

İşte Habertürk HT Magazin'de çıkan ilan..

İşte billboardlar..


İşte 50 noktadaki metro istasyonunda yer alan ilanlar:


Ve işte Atatürk Havalimanı panolarını süsleyen ilanlar


Best Restaurants Summer 2010'da neler var?

Yaz geldi! Tatil programınızı yaptınız mı? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi?

Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, gittiğinizde ne yemelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu yaz sizi bekleyen sürprizler neler, hangi plajı tercih etmelisiniz, Güney bölgelere inecekseniz nerede tatil yapıp, hangi mekanlarda eğlenmelisiniz; bunların cevabını biliyor musunuz?

İşte tüm bu detayları biz, sizin için araştırdık..Tek yapmanız gereken 'Best Restaurants Summer 2010' almak ve kendinizi ona teslim etmek.. İddia ediyoruz, kılavuzu Best Restaurants Summer 2010 olanın hayatı bu yaz çok renklenecek.

Türkiye'nin ilk ve en kapsamlı yaz rehberi Gecce Summer Guide'da İstanbul, Bodrum, Çeşme, Antalya, İzmir, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası ve Kıbrıs'ı içeren binin üzerinde restoran, gecce kulübü, bar, cafe, beach ve otellerin bilgileri, telefon numaraları, yıldızları, yorumları mevcut..

Kenan Erçetingöz'ün başkanlığını yaptığı ve Ali Esad Göksel, Ahmet Örs, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Teoman Hünal, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Hasan Sabuncu, Dilara Koçak, Mehmet Yaşin, Ali Rıza Kardüz, Gülsün Sami ve Mike Norman'dan oluşan hepsi kendi dalında uzman seçkin Gurme Kurulu'nun değerlendirmelerinin de yer aldığı 'Best Restaurants Summer 2010' tam 384 sayfa..

Eğer huzurlu ve bilinçli bir yaz geçirmek istiyorsanız Best Restaurants Summer 2010 Dergisi'ni yanınızdan ayırmayın..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: