Gecce Summer Guide, Turkcell Dergilik'te!

Türkiye'nin en iyi yaz rehberi Gecce Summer Guide 2019, her an parmaklarınız ucunda! Gecce Summer Guide 2019, yepyeni sayısıyla, okuma alışkanlıklarını değiştiren Turkcell Dergilik uygulamasında yerini aldı. Gecce Summer Guide 2019'u akıllı telefonunuzdan da okuyabilirsiniz. İşte detaylar...

Yaşam

Gecce Summer Guide, Turkcell Dergilik'te! Gecce Summer Guide 2019 avcunuzun içinde!

Türkiye'de uzmanlık olanı yaz olan tek ve en iddialı dergi olan Gecce Summer Guide 2019, piyasaya çıktığı ilk günden itibaren okuyucularının yoğun ilgisiyle karşılaştı. Türkiye ve dünyanın birçok farklı noktasından en iyi yaz önerileriyle dolup taşan Gecce Summer Guide 2019, yazı şehirde geçirecekler ve tatil bölgelerine gidecekler için en iyi alternatifleri sayfalarında buluşturuyor. İstanbul, Bodrum, Çeşme, Ayvalık, Marmaris, Antalya, Kıbrıs ve Türkiye'nin dört bir yanından en iyi mekan, otel ve alışveriş merkezi önerileriyle dolup taşan Gecce Summer Guide 2019, aynı zamanda dünyanın da en iyilerini okuyucuları ile buluşturuyor. Miami'nin en trend mekanları, Mikanos, Ibiza, Amailfi, ve Nice'in en iyi ve en yenileri Gecce Summer Guide 2019'da okuyucularla buluşuyor. Aynı zamanda yazı güzelleştiren renkli önerileriyle de dikkat çeken Gecce Summer Guide 2019, dünyada sürekli olarak değişen tatil trendlerini de yakın mercek altına alıyor ve okuyucusu ile buluşturuyor.


Yaza bambaşka bir soluk katan Gecce Summer Guide, her an yanınızda!

Türkiye'nin okuma alışkanlıklarını değiştiren uygulaması Turkcell Dergilik; dergi ve gazete taşıma derdine son noktayı koyuyor! Uygulama ile tek dergi fiyatına yüzlerce dergiyi IOS ve ANDROID işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan indirip okuyabilirsiniz. Modadan spora; yaşamdan eğlenceye; iş dünyasından hobiye; dekorasyondan mutfağa Türkiye'nin popüler yüzlerce dergi ve gazeteleri cebinize indiren Dergilik uygulamasında; Gecce Summer Guide 2019'da var!


Turkcell Dergilik uygulamasını nasıl indirebilirim?

Dergilik’i iPad’inizde ve iPhone’unuzda kullanmak için AppStore’dan; Android işletim sistemli tablet ve telefonlarınızdan kullanmak için Google Play’den ücretsiz olarak indiriyorsunuz. Uygulamayı indirdikten sonra yine uygulamaya ücretsiz giriş yaparak zengin dergi ve gazete dünyasını keşfetmeye başlayabilirsiniz!

Turkcell Dergilik uygulaması ana sayfasında size uygun makaleleri de daha hızlı bulabiliyorsunuz! 300’den fazla dergi ve gazeteden seçilen makaleler ana sayfa altında yer alıyor. Yüzlerce sayfa karıştırmadan ilgi alanınıza uygun haberlere/makalelere hızla ulaşabilirsiniz...

Dergilerinizi ve gazetelerinizi çevrimdışı iken de okuyabilirsiniz! Dergilerinizi ve gazetelerinizi indirip dilediğiniz zaman internetiniz olmadan da okuyabilirsiniz..

Bunlarda ilginizi çekebilir: