Gecce Winter Guide THY uçaklarında

Türkiye’nin lezzet ve eğlence kılavuzu Gecce Winter Guide THY uçaklarında. Gazete servis araçlarında ve koltuk ceplerinde bulunan Gecce Winter Guide sayesinde gökyüzünden yeryüzüne inmeden yeme, içme ve eğlence rotanızı çizebileceksiniz.

Diğer Haberler

Gecce Winter Guide THY uçaklarında
Türkiye’nin en ünlü gurmeleri olarak nam salan Kenan Erçetingöz, Güngör Uras, Güneri Civaoğlu, Fatih Altaylı, Ertuğrul Özkök, Ahmet Örs, Ali Esad Göksel, Sermet Severöz, Arda Türkmen, Dilara Koçak, Hasan Sabuncu, Mike Norman ve Olcayto Ahmet Tuğsuz’un sektördeki birbirinden değerli tecrübelerini yansıttığı Gecce Winter Guide'da binin üzerinde mekan; en dikkat çeken özellikleri ve gurmelerin puanlamalarıyla yer alıyor.


Okuduğunuzda sizi gitmiş kadar bilgilendiren bir rehber olma özelliğini taşıyan Gecce Winter Guide, İngilizce – Türkçe olarak yayınlanıyor. Türk Hava Yolları’nın yurt dışı uçaklarında turistler tarafından büyük ilgi gösterilen Gecce Winter Guide, her yıl yaz ve kış dönemlerinde en taze ve en popüler bilgilerle kendini yenilemeye devam ediyor.

Bunlarda ilginizi çekebilir: