Gecce Yaz Rehberi 2013 çıktı!

Bu yazın en güzel zamanlarını nerede geçireceksiniz; hangi restoran, cafe club? İstanbul’dan Bodrum’a Antalya’dan Çeşme’ye toplam 12 şehrin en gözde restoran, gecce kulübü, plaj ve otelleri bu rehberde! Bölge bölge mekanların detaylı anlatımı, eksileri, artıları, kritikleri.. ÇIKTI, tükenmeden alın..

Magazin

Gecce Yaz Rehberi 2013 çıktı! Gecce yayın grubu tarafından hazırlanan ‘Gecce Yaz Rehberi 2013’ 11 Haziran’da bayilerdeki yerini aldı..

Yaz geldi! Tatil programınızı yaptınız mı? Nereye gideceksiniz, nerede kalacaksınız, hangi mekanlarda eğleneceksiniz? Her şeyi netleştirdiniz mi?

Peki hangi mekan açıldı, hangilerine mutlaka gitmelisiniz, gittiğinizde ne yemelisiniz, kaç para vereceksiniz, bu yaz sizi bekleyen sürprizler neler, hangi plajı tercih etmelisiniz, Güney bölgelere inecekseniz nerede tatil yapıp, hangi mekanlarda eğlenmelisiniz; bunların cevabını biliyor musunuz?

İşte tüm bu detayları biz, sizin için araştırdık..Tek yapmanız gereken ‘Gecce Yaz Rehberi’ almak ve kendinizi ona teslim etmek.. İddia ediyoruz, kılavuzu yaz rehberi olanın hayatı bu yaz çok renklenecek.


‘Gecce Yaz Rehberi’nde neler var?

Türkiye’nin ilk ve en kapsamlı ‘Gecce Yaz Rehberi’nde İstanbul, Bodrum, Çeşme, Antalya, İzmir, Fethiye, Marmaris, Göcek, Kuşadası ve Kıbrıs’ı içeren yüzlerce restoran, gecce kulübü, bar, cafe, beach ve otellerin bilgileri, telefon numaraları, yıldızları, yorumları mevcut..

Kenan Erçetingöz’ün başkanlığını yaptığı ve Ali Esad Göksel, Levent Vezircioğlu, Ahmet Örs, Ali Sirmen, Vedat Başaran, Teoman Hünal, Olcayto Ahmet Tuğsuz, Hasan Sabuncu, Dilara Koçak, Mehmet Yaşin, Ali Rıza Kardüz, Gülsün Sami ve Mike Norman’dan oluşan hepsi kendi dalında uzman seçkin Gurme Kurulu’nun değerlendirmelerinin de yer aldığı ‘Gecce Yaz Rehberi 2013’ tam 365 sayfa..

Eğer huzurlu ve bilinçli bir yaz geçirmek istiyorsanız ‘Gecce Yaz Rehberi’ni yanınızdan ayırmayın. Tükenmeden alın…
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: