Gecce Yolcuları’ndan kült şarkıya yeni düzenleme!

“Unut Beni", “Nerdesin”, ”Hüzün”, "Affedecek Misin?" gibi pek çok hit şarkıya imza atan, “Seninle bir dakika”, ”Değer mi hiç?” gibi çok ses getirmiş cover çalışmalarına albümlerinde yer vermiş Gece Yolcuları, yeni single’ları “Pişmanım” ile dinleyicinin karşısına çıkıyor.

Kültür-Sanat

Gecce Yolcuları’ndan kült şarkıya yeni düzenleme! 90’ların unutulmaz sesi Asya’nın seslendirdiği, ‘Pişmanım’ ın pop rock versiyonunu yapan gruba yeni müzikal yolculuğunda tecrübeli müzik adamı Haluk Kurosman müzik yönetmeni olarak , son dönemin yıldız müzik yapımcılarından Alfa7 Müzik’in kurucusu Nasuh Yalçıntaş da yapımcı kimliği ile eşlik ediyor.

Vokalde Edis İlhan, Gitarda Uğur Arslantürkoğlu ve İlkay Dindar, Bas gitarda Orkun Gezer ve Davulda Deniz Kaymaraz’dan oluşan Gece Yolcuları’nın bu projelerinde; buzuki, solo keman gibi enstrümanlar dışında, bu kez bir yaylı gurubu da bulunuyor.

Klip Kandıra’da 24 saat kesintisiz süren bir çekimle gerçekleşti!

Pembe Kayalıklar/Kandıra’da açık havada çekilen klibin yönetmenliğini, Mustafa Ceceli’nin Sinan Akçıl imzalı ‘Simsiyah’ çalışmasına çektiği klip ile adından övgüyle söz ettiren Emrah Özbilen üstlendi... “Pişmanım” klibi, Pembe Kayalıklar’da kurulan geniş bir plato ve açık havada 24 saat kesintisiz çalışılarak çekildi.. Gece Yolcuları’na klipte 6 kişilik bir oyuncu ekibi de eşlik etti.

15 Mart 2019 dan itibaren tüm dijital izleme platformları, müzik televizyonları ve YouTube’da, NetD müzik kanalı üzerinden de seyredilebilecek klibin öyküsü,şarkının hikayesine paralel; bir çiftin yıllara yayılan pişmanlığını üzerine kurulu..

Gurubun halen devam eden ‘Baba Şarkılar’ sahne projesine de eklenen “ Pişmanım” ın bu yeni versiyonundan övgüyle bahseden müzik çevreleri “Kült bir şarkının daha da kültleşecek yeni versiyonu” tarifini kullanıyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: