GECCE.COM İSTANBUL LEZZET FESTİVALİ'NE SPONSOR OLDU!

Bu yıl altıncısı düzenlenecek olan geleneksel İstanbul Lezzet Festivali, lezzetin en iyilerini, 14 Haziran gecesi Alzheimer Derneği yararına Kemer Golf & Country Club’da bir kez daha bir araya getiriyor. Bu keyifli festivalin intermet medya sponsorluğunu da Gecce.com üstlendi..

Magazin

GECCE.COM İSTANBUL LEZZET FESTİVALİ'NE SPONSOR OLDU! İstanbul’un Dünya Kulübü, Kemer Golf & Country Club, 14 Haziran’da Türkiye’nin en iyi restoranlarını, beş yıldızlı otellerini, barlarını, pastanelerini, cafelerini ve yiyecek içecek firmalarını “6. İstanbul Lezzet Festivali”nde buluşturuyor. İstanbul’un en iyi mekanlarının ve firmasının yiyecek-içecek sunumlarını yapacakları, en lezzetli tatlarını konuklarıyla paylaşacakları festivale yaklaşık 2 bin kişinin katılması bekleniyor. Gelirinin Alzheimer Derneği’ne bırakılacağı festivalin gecesinde ise; Dünyaca ünlü dört oktav sesi ile Lex Empress, İstanbul’un seçkin mekanlarındaki sahne performanslarıyla tanınan ve Barış Manço, Leman Sam ve Nühket Duru gibi isimlere vokallik yapmış, yeni albümü “Değişim” ile müzik piyasasında zirveyi zorlayan şarkıcı Barbaros ve İstanbul Avrupa Korosu festivalin konuklarına muhteşem bir konser verecek.

Bu unutulmayacak gecede, Türk ve Dünya mutfaklarından çeşitli lezzetleri tatmak ve muhteşem konserler ile canlı müzik keyfini yaşamak yoluyla Alzheimer Derneği’ne yardım sağlayacak misafirler, İLF davetiyelerini KG&CC, Alzheimer Derneği ve Biletix’ten temin edilebilecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: