GECCE.COM ŞOK EDECEK!

Magazin

GECCE.COM ŞOK EDECEK! oscar geccesi sürprizi!

8 yıldır en iyi gecceleri düzenleyen, mekanları ve sahiplerini ödüllendiren ve tüm bunları arkasında hiçbir güç olmadan sadece 'kendine' güvenerek gerçekleştiren gecce.com, bu yıl 9.'uncusunu düzenleyeceği 'Gecce Mekan Oscarları Töreni'nde herkesi şok edecek!

Daha önce Günay, Ritz Otel, Sepetçiler Kasrı, Adile Sultan Sarayı, Su Ada, Swissotel gibi İstanbul'un en güzel mekanlarında; Beyazıt Öztürk, Acun Ilıcalı, Okan Bayülgen, Deniz Akkaya, Eyşan Özhim, Aysun Kayacı, Ayşe Özyılmazel gibi sunucularla, Ajda Pekkan, İbrahim Tatlıses, Serdar Ortaç, Kenan Doğulu, Hande Yener, Ferhat Göçer gibi sanatçılarla gerçekleştirilen Türkiye'nin en büyük organizasyonu "gecce mekan oscarları' bu yıl hayal bile edemeyeceğiniz, dünyada eşi benzeri olmayan bir gecceyle sahiplerine ulaştırılacak..

Türkiye'nin en ünlü isimlerinin ve yıldız sanatçıların katılacağı 'Oscar Geccesi'nde 6 kategoride toplam 50 ödül dağıtılacak ve mesleğe hizmet etmiş mekanlar ile mekan sahipleri ödüllendirilecek..

Ama nasıl ödüllendirecek?

İşte büyük sır bu soruda gizli!

Düşünmeyin, hayal bile edemezsiniz..

Sadece bekleyin; bekleyin ve gecce.com'un gücü önünde tekrar şapka çıkartın..

29 Temmuz'da olacaklara, yaşanacaklara asla inanamayacaksınız!

Gecce.com büyük bombayı patlatıyor!

İddialıyız bu bombanın etkisinden uzun süre kurtulamayacaksınız!

Yaşasın internet magazinciliği..

Yaşasın gecce.com..

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: