GECCE.COM SPONSOR OLDU!

Hülya Cup, 2011 yılında yeni formatıyla tenisseverlerle buluşuyor! Sosyal sorumluluk projelerine destek vermesiyle tanınan GECCE.com da bu muhteşem turnuvaya sponsor olarak destek veriyor..

Magazin

GECCE.COM SPONSOR OLDU! Bu yıl 10.'su düzenlenecek olan Hülya Cup'ta geri sayım heyecanı başladı. 18 Nisan'da ülkemizin en fazla ses getiren ve en fazla katılımlı turnuvalarından olan Hülya Cup, Tenis Eskrim Dağcılık Spor Kulübü kortlarında başlıyor.


Bu yıl Pepsi ana sponsorluğu ve Rixos Otellerin'nin co-sponsorluğunda düzenlenecek Hülya Cup'a gecce.com, Port Cratos, Nivea, Wilson ve Aquafina da destek veren diğer sponsorlar arasında...


Hülya Cup sosyal sorumluluk misyonuyla minik tenisçilerimize ve engelli tenisçilerimize artarak destek olmaya devam ediyor. Turnuva'dan elde edilecek gelirlerle, desteğe muhtaç minik tenisçilerimize sunulacak burs olanaklarıyla, yetenekli sporcularımıza başarılı bir geleceğin kapılarını aralamayı hedefliyoruz.

Hülya Cup, Haziran ayında İzmir Kültürpark Tenis Kulübü, ve Eylül ayında da Antalya Tenis İhtisas Kulübü kortlarını şenlendirecek ve tenis düşkünlerini bir araya getirecek.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: