GECCE.COM'DAN CANLI YAYIN

AVRUPA’DA VE ABD’DE PEK ÇOK ÜNLÜ SANATÇI VE ORKESTRA İLE BİRLİKTE ÇALIŞAN MR. COLE bu gecce SU ADA'DA DÜZENLENECEK 'GECCE MEKAN OSCARLARI'NDA SAHNE ALacak... Mr cole şu anda suada'ya geldi. Biraz sonra gecce sunacağı büyülü şarkılarının provasını yapacak.. Mr cole'a piyanoda mustafa dayıoğlu eşlik edecek.

Magazin

GECCE.COM'DAN CANLI YAYIN Mr. Cole'den bahsedelim. Kendisini ve sesi Nat King Cole'e benzetiliyor. İyi bir tespit. Arkadaşları arasındaki lakabı da Mr. Cole. Gerçek ismi Mehmet Karatosun... Belki sizler de tanıyorsunuzdur. 30 yılı aşkındır yurt dışında çalışıyor. İstanbul Konservatuarı mezunu. Nadir bulunan ses tonu harmonisi nedeniyle genelde repartuarı klasik cazdan oluşuyor. 'Nat King Cole'e fiziki benzerlik biraz da ses perdelerime yansımış' diyor. O nedenle Cole repartuarı da var.

Babası Trablusgarplı, annesi Egeli. Siyah ten babadan. Almanya'da Köln'de yaşamış. Köln Senfoni Orkestrası'nda Türk şef Metin Güneş ile çalışmış. Onun dışında Avrupa'da genellikle özel kulüplerde ya da davetlerde sahne almış. Hiç röportaj vermemiş. . Son 4 yıldır da Türkiye'de bazı özel günlerde şarkı söylüyor. 2 yıl önce Rahmi Koç ve Koç Ailesi ile tanışmış. Bundan sonra Koç davetlerinde sık sık çıkmaya başlamış. 'Magazin basınından uzak durmaya çalışıyorum. Müziğim önemli' diyor. Bu günlerde Türkiye'de ama Avrupa'da yaşamayı sürdürüyor.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: