GECCE.COM'DAN CANLI YAYIN

muhteşem gecce İÇİN GERİ SAYIM BAŞLADI.. MUHTEŞEM BİR ORGANİZASYONLA GERÇEKLEŞTİRİLECEK GECCENİN İLK YILDIZI AMSTERDAMLI GÜZEL MAVIS ACQUAH... Mavııs şu an suada'da dolaşarak prova yapıyor...

Magazin

GECCE.COM'DAN CANLI YAYIN Muhteşem geccenin ilk yıldızı Mavis Acquah, şu an müthiş sesini bizle paylaşıyor. Prova yaparken bile hazırlıkları yapanları ve erken gelen konukları büyülüyor...

Mavis hakkında bilgiler:

Mavis'in sesi bize karakteri hakkında önemli ipuçları veriyor; derin ve pürüzsüz... Dans etmek ve şarkı söylemek Mavis'e göre kendini ifade etme şekli.

Amsterdam doğumlu Mavis Acquah'ın ailesi Endonezya ve Batı Afrika, Gana'lı. Çok utangaç bir çocukluk geçiren Mavis, aslında hiç de şov dünyasının bir parçası olabileceği sinyallerini vermiyordu. Ama kendisini müzikle ve dansla ifade etmeyi çok seviyor ve bunu tüm enerjisini ortaya koyarak yapıyordu. Bunun için enerjisini gösterebileceği bir şeyler yapmak istedi ve sahneye çıkınca benzersiz şovunu sergilemeye başladı.

Radboud University Nijmegen'den mezun olduktan sonra Mavis Acquah, ideallerinin peşinden giderek Lion King School'da müzik sınavlarına girdi. Lion King School of Joop van den Ende Tiyatro eserlerinde en iyiler arasında yer aldı. Kendi adına verdiği doğru kararlar ile ilk senesinde oyunculuk, dans ve şan dersleri üzerine yoğunlaştı. Ama müzik ve şarkı söylemek her zaman Mavis'in en büyük tutkusuydu.

Mavis, kendisini oyunculuk, modellik ve şarkıcılık gibi farklı konularda geliştirdikten sonra bunları sergilemenin zamanı geldiğine karar verdi. Müzikte birçok farklı dalda performanslar sergiledi; soul, r&b, jazz, dance. Daha sonra yaratıcılığını da kullanarak söz yazarlığına başladı. Böylece Mavis, müziklerinde hayatında yaşadığı tecrübelerini, aşkı ve çevresinde olup biten her şeyi sevenleri ile paylaştı. Mavis, hep enerjisini gösterebileceği çalışmalar yaptı.
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: