GECCE.COM'UN ANKETİ GAZETELERDE

bgecce.com'un/b anketleri de olay yaratıyor. Son olarak şok gazetesi bgecce.com/b anketinden hareketle bir haberi manşetine taşıdı. İşte o haber...

Magazin

GECCE.COM'UN ANKETİ GAZETELERDE Sabah programlarının vazgeçilmez ismi Seda Sayan’ın, magazini takip edenler tarafından pek de sevilmediği ortaya çıktı. Gecce.com tarafından düzenlenen “Ekranda görmekten sıkıldığınız isimler hangileri?” isimli ankette Seda Sayan zirvede. Sayan, ankete katılanların oylarının yüzde 13’ünü toplamayı başardı.

Deniz Seki, Seda’nın ensesinde. Seda’nın ardından insanların ekranlarda görmekten en çok sıkıldıkları isimse Hüsnü, Deniz, Nazire ‘şeytan üçgeni’nin Deniz Seki ayağı oldu. Ankette Seda’nın ensesinde olan Deniz Seki, sıkıldığımız ünlüler anketinde yüzde 10 oy almayı başardı.

Doğa ve Sarp’tan henüz sıkılmadık. Üçüncü sırayı ise kocası kaptırmamak için kilo veren Esra Ceyhan ile Faik Öztürk Safiye Soyman çifti aldı. Onların oy oranları ise yüzde 8. Son dönemde ekranlarda sıkça görmeye başladığımız Doğa Rutkay ile Sarp Apak ise henüz izleyiciye ‘böö’ dedirtmediler. Genç yıldızlar aldıkları yüzde 1’lik oy oranlarıyla henüz izleyiciyi sıkmamış görünüyor.

YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: