GECCELER BİZDEN SORULUR!

bGECCELER/b ALTI YILDAN BU YANA SADECE b'GECCE.COM/b'DAN SORULUYOR; SORULMAYA DA DEVAM EDECEK..

Magazin

GECCELER BİZDEN SORULUR! 'Gündüz totaliterdir, kontrol eder, biçimlendirir.. Gecce, ise kontrole verilen aradır.. Rahatlatan, eğlendirendir.. Gecce; özgürdür, günahkardır, yasak delendir..

gecce, gecce.com'dur.. Size ayrıcalığı yaşatan ve hissettirendir..'

gecceler, 6 yıldan bu yana kaliteli ve seviyeli haberleriyle magazine yön veren, çıta atlattıran gecce.com sayesinde aydınlanıyor..

gecce.com sadece magazine değil; mekanlara da çok önem veriyor.. Çünkü biliyor ki gecce hayatının kalbi mekanlarda atıyor.. İşte bu yüzden altı yıldır kimsenin yapamadığını yapıyor; hiçbir kurumun desteğini, yardımını almadan 'tek başına' muhteşem organizasyonlarla 'Mekan Oscarları Törenleri' düzenliyor..

İstanbul'un en özel ve en ayrıcalıklı mekanlarının ardında yıkılmaz bir kale gibi duruyor, sorunlarına el uzatıyor, gerektiğinde doğru yolu gösteriyor, haberleriyle, dergileriyle (gecce winter ve summer guide, İstanbul Best Places) onları sürekli ön planda tutuyor ve hak ettikleri değeri bilerek onları ödüllendiriyor..

İşte tüm bu nedenlerden ötürü gecce.com, geccelerin tek sahibi..

Ve işte bu yüzden altı yıldır gecceler sadece bizden soruluyor.. Sorulmaya da devam edecek.. Çünkü gecce.com, laf olsun diye değil, gerçekten 'adına' değer verdiği için geccelerine ve mekanlarına sahip çıkıyor..
YASAL UYARI: İçeriğin kopyalanması yasaktır. İçerik, sadece gecce’ye link verilerek kullanılabilir.Bunun dışında kopyalayanlar hakkında kanuni işlem yapılacaktır.

Bunlarda ilginizi çekebilir: